Humenné – Dubnica 3:1 (kon.) | Prešov – Rača 0:0 (kon.) | KFC Komárno – Slovan Bratislava U21 1:1 (kon.)
Košice – Púchov 2:0 (kon.)
FK Humenné
3:1 (1:0)
FK Dubnica
Sobota 29.04.2023, 16:00 • Štadión Humenné • MONACObet liga • 27. kolo

Humenné vyhralo zápas proti Dubnici a získava tak cenné 3 body. V prvom polčase sa presadil Hwanyoung Song a zvýšil stav na 1:0. Dubnica následne začala druhé dejstvo veľmi sľubne, pretože sa v 51. minúte presadil Matija Babović a vyrovnal stav na 1:1. V 77. minúte sa presadil striedajúci Adama Diamé hlavičkou a zvýšil vedenie svojho tímu na 2:1. Dubnica sa snažila silou mocou vyrovnať stav zápasu, no Viktor Maťaš spečatil víťazstvo Humenného v nadstavenom čase. Konečný stav je 3:1. Ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok soboty. (17:58:45)

90+6

90+5
    Humenné dalo gól!
    Výsledok zápasu je jasný! Streňo vyslal pekný prízemný center nabiehajúcemu VIKTOROVI MAŤAŠOVI, ktorý sa ocitol zoči-voči brankárovi Hodálovi. Maťaš spečatil víťazstvo svojho tímu presnou strelou k pravej tyči. Stav je 3:1.

90+4
    Adamcov center mieril priamo na jedného z jeho spoluhráčov, no Knurovský vyráža loptu preč do bezpečia.

90+4
    Levai faulovaný tesne za polovicou ihriska. Všetci hráči Dubnice mieria do predbránkového územia.

90+2
    Hodál nakopáva loptu svojim spoluhráčom, no obrana Humenného zamedzuje akékoľvek šance Dubnice na vyrovnanie.

90
    Hrací čas sa nadstavuje o 5 minút.

89
    Striedanie v tíme FK Humenné:
    z ihriska odchádza Zlacký, prichádza Vasiľ.

88
    z ihriska odchádza Komjatý, prichádza Streňo.

88
    Striedanie v tíme FK Dubnica:
    z ihriska odchádza Rizie, prichádza Rozenberger.

87
    Levai sa poriadne zlostí po tom, čo sa ocitol v gólovej šanci. Zlacký ho podkopol, no hlavný arbiter nevidel žiadny faul.

85
    Žltá karta pre tím FK Dubnica (Kramár).

84
    Babović načrtol pekný center do šestnástky. Isaac sa mohol dostať do zakončenia, no zrazil ho k zemi jeden z obrancov Humenného. Následne sa dopustil faulu na pravej strane ihriska Kramár.

84
    z ihriska odchádza Bagrintsev, prichádza Nomilner.

82
    Levaiov center do šestnástky z ľavej strany ihriska nebol presný a to je dôvod, prečo loptá letí mimo ihriska. Odkop od brány pre Humenné.

80
    Zrážka Diamého s Matúšom v strede ihriska. Ošetrovatelia im prichádzajú na pomoc.

79
    Útočnú akciu Dubnice zastavuje ofsajdový verdikt hlavného rozhodcu.

77
    Center z rohového kopu pristal na hlave ADAMA DIAMÉHO, ktorý sa ocitol voľný v pokutovom území. Bol presný, a preto práve on zvyšuje stav na 2:1.

76
    Dobrá robota Komjatého. Vyslal strelu na bránu z pravej strany šestnástky, no bola zblokovaná. Rohový kop pre Humenné.