Bournemouth – Chelsea 1:3 (kon.) | Manchester City – Leeds 2:1 (kon.) | Tottenham – Crystal Palace 1:0 (kon.)
Wolverhampton – Aston Villa 1:0 (kon.) | Liverpool – Brentford 1:0 (kon.)
Tottenham Hotspur
1:0 (1:0)
Crystal Palace FC
Sobota 06.05.2023, 16:00 • Tottenham Hotspur Stadium • Anglická Premier League • 35. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (17:57:02)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 5:5. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:14.

Je konec! Dnešní utkání nakonec rozhodla jediná branka, která padla v nastaveném čase první půle, když se hlavou trefil Harrry Kane. Hosté sice v druhém poločase byli jasně aktivnější, ale vyloženou šanci si vypracovat nedokázali. Naopak mohl na druhé straně pojistit vítězství Son Hung-min, který ale ztroskotal na gólmanovi, který ho skvěle vystoupil i vychytal.

90+6

90+4
    Joachim Andersen musel zapracovat dozadu a hostům se nastavený čas ale vůbec nedaří...

90+3
    A samozřejmě to je naprosto ideální situace pro fotbalisty v bílém. Ti mohou držet balón na útočné polovině. Navíc přišel faul, takže se chvilku nehraje.

90+2
    A rozhodčí se nám nějak rozjel ve žlutých kartách. Joachim Andersen přijel ke Kaneovi jako na saních, takže tato žlutá karta je rozhodně oprávněná.

90+1
    Žlutá karta pro tým Tottenham Hotspur (Fraser Forster).

90+1
    Hosté tak mají k dispozici ještě pět minutek na to, aby alespoň srovnali stav dnešního duelu. Nyní ale dostává Wilfried Zaha žlutou za protesty.

90
    Nastavovat se bude pět minut!

89
    Střídání v týmu Tottenham Hotspur:
    ze hřiště odchází Hung-min, přichází Arnaut Danjuma.

88
    ze hřiště odchází Clément Lenglet, přichází Eric Dier.

87
    Clément Lenglet už doslova faulovat musel, jelikož hrozil únik hráče hostí na gólmana. Domácí obránce byl na zemi, tak po soupeři prostě skočil. Následně si ale udělal něco s ramenem a musí být ošetřován.

86
    Žlutá karta pro tým Tottenham (Clément Lenglet).

86
    Dlouho, dlouho se čekalo na rozehrání autu v podání domácích. Ti se navíc následně stáhli na svou obrannou polovinu, takže ušetřili desítky cenných sekund.