Bournemouth – Chelsea 1:3 (kon.) | Manchester City – Leeds 2:1 (kon.) | Tottenham – Crystal Palace 1:0 (kon.)
Wolverhampton – Aston Villa 1:0 (kon.) | Liverpool – Brentford 1:0 (kon.)
Wolverhampton Wanderers
1:0 (1:0)
Aston Villa FC
Sobota 06.05.2023, 16:00 • Molineux Stadium, Wolverhampton • Anglická Premier League • 35. kolo

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 4:13. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 20:9. (18:02:34)

Ode mně je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek dne a zase někdy na počtenou.

Je konec! Domácí Wolverhampton vybojoval důležité tři body v boji o záchranu. Dnes, v sobotu 6.5., porazili svěřenci trenéra Lopeteguiho o poháry bojující Aston Villu. Hned z první větší šance padl gól, na centr od rohového praporku si naskočil stoper Toti zaznamenal úvodní branku zápasu. Do konce prvního poločasu jsme pak viděli několik šancí Villy, ale gólem neskončila ani střela Buendii, ani například šance Watkinse. Na začátku druhého dějství stál sám proti brankáři domácí Diego Costa, brankář Martinez úspěšně zasáhl. Do největší šance druhého poločasu se pak v 72. minutě dostal obránce hostů Mings, jeho střela po standardní situaci ale přeletěla horní tyč branky. Domácí Wolverhampton v závěru hostům nedovolil žádný tlak a tři body zůstávají na Molineux Stadium.

90+3

90+3
    Brankář Martinez poslal dlouhý nákop až do pokutového území Wolverhamptonu, jeho spoluhráči ale nedokázali míč udržet na hrací ploše.