L. Mikuláš – Zlaté Moravce 1:1 (kon.) | Ružomberok – Skalica 1:2 (kon.) | Michalovce – Trenčín 0:2 (kon.)
MFK Zemplín Michalovce
0:2 (0:2)
AS Trenčín
Sobota 06.05.2023, 18:00 • MFK Zemplín Aréna • Niké liga - skupina o udržanie sa • 8. kolo

Odo mňa to je na dnes všetko, prajem pekný zvyšok dňa. (20:08:10)

Skončilo sa dnešné stretnutie medzi Michalovcami a Trenčínom. Hostia dokázali dvoma gólmi v prvom polčase zaskočiť Zemplín, ktorý už nestihol vyrovnať.

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 5:5. Rohy: 7:4.

90+6

90+5
    Vozinha s ďalším zákrokom.

90+4
    Žltá karta pre tím AS Trenčín (Samuel Lavrinčík).

90+4
    Dlhý odkop od Vozinhu, Michalovčania znovu zakladajú akciu.

90+3
    Center od Žofčáka zakončil Adekunle. Vozinha znovu čarovne zachytil!

90+1
    Oladoye v problémoch na trávniku. Hostia znovu získavajú čas.

90
    Rozhodcovia pridávajú ešte 5 minút.

90
    Kotulov center zblokovaný. Loptu Trenčania dostali na súperovu polovicu.

90
    Sme v poslednej minúte riadnej hracej doby. Adekunle naštartoval akciu svojho tímu.

89
    Žltá karta pre tím AS Trenčín (Njegoš Kupusović).

89
    Striedanie v tíme AS Trenčín:
    z ihriska odchádza Njegoš Kupusović, prichádza Lekan Okunola.

87
    Ďalší hvizd od rozhodcu Marhefku. Domáci sa hnevajú, Kupusović leží na trávniku v kŕčoch.

86
    z ihriska odchádza Matúš Kmeť, prichádza Ľuboš Praženka.

85
    Trenčania držia súpera ďaleko od svojej brány. Zemplín je prakticky bezzubý.

84
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce:
    z ihriska odchádza Brain Peña, prichádza Kristi Qose,
    z ihriska odchádza Filip Vaško, prichádza Tibor Slebodník.

83
    Lopta pre hostí, znovu na trávniku leží jeden z hráčov AS. Domáci naopak chystajú striedanie.
    Zostav si svoj hokejový DREAM TEAM na European Fantasy League. Získaj bonus a zahraj si slovenskú ligu či Premier League!

Hľadáme spravodajcu pre tím MFK Zemplín Michalovce. Viac informácií tu.

Góly: 30. Bagin (Kozlovský), 42. Stojsavljevič (Soares)

Karty:   89. Kupusović (TRE), 90+4. Lavrinčík (TRE)

MFK Zemplín Michalovce: Száraz – Magda, Volanakis, Marjanovič, Kotula (C) – Vaško (84. Slebodník), Njie (46. Adekunle) – Peña (84. Qose), Jánošík (69. Žofčák), Marcin – Kanu (69. Krivokapić).
    Náhradníci: Kožuchar – Ceklič, Ranko, Begala.

Tréner: Norbert Hrnčár

AS Trenčín: Vozinha – Kmeť (86. Praženka), Bagin, Stojsavljevič, Kozlovský – Oladoye, Bainović (C) – Azango, dos Santos (73. Lavrinčík), Soares (73. Yem) – Kupusović (89. Okunola).
    Náhradníci: Sláviček – Šebeň.

Tréner: František Straka