Leeds – Newcastle 2:2 (kon.) | Aston Villa – Tottenham 2:1 (kon.) | Crystal Palace – Bournemouth 2:0 (kon.)
Chelsea – Nottingham 2:2 (kon.) | Manchester United – Wolverhampton 2:0 (kon.) | Southampton – Fulham 0:2 (kon.)
Crystal Palace FC
2:0 (1:0)
AFC Bournemouth
Sobota 13.05.2023, 16:00 • Selhurst Park, Londýn • Anglická Premier League • 36. kolo

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 5:0. Střely mimo: 7:1. Rohy: 11:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 5:12. (17:58:53)

Fotbalisté Crystal Palace porážejí Bournemouth v lize popáté v řadě a již 467 minut od něj v soutěžním utkání neinkasovali. Dnešní zápas měli Londýňané jasně ve své moci, i když vyložených šancí si vypracovali pomálu. Dvakrát se trefil Eze, když před přestávkou zakončil skvělou akci spoluhráčů, po ní vymetl po krásném sólu šibenici. Bournemouth si dnes mohl zajistit záchranu, k jistotě mu stále potřebný bod chybí.

90+5

90+5
    Eze cílil trestný kop do vzdálenější šibenice, tu však o takové dva metry minul a hattricku se dnes nedočká.

90+4
    Další žlutá karta pro AFC Bournemouth, za faul nedaleko rohu velkého vápna ji obdržel David Brooks.

90+2
    Vůbec první žlutou kartu zápasu dostává Jefferson Lerma (Bournemouth) za faul na Ezeho.

90+1
    Eze prostrčil míč do šestnáctky na Édouarda, který si ale těžkou přihrávku nedokázal zpracovat.

90
    Nastavovat se bude 5 minut.

88
    Solanke hledal průnikovou příhrou Moorea, ale u míče byl dříve domácí brankář Johnstone. Určitě nejméně vytížený muž zápasu.

87
    Dnešní utkání sleduje 25 523 diváků.

86
    Trestný kop z 25 metrů posílá Lewis Cook vysoko na tribunu, domácí fanoušci posměšně aplaudují.

85
    Riedewald fauloval Brookse a domácí musejí přenechat míč ke standardce soupeři, který si ho ve druhé půli příliš neužil.

84
    Na Brooksův ostrý centr naskakoval na zadní tyči Moore a ač se domáhal rohu, podle rozhodčího se míč odrazil do zámezí od jeho ramene.

82
    Rohový kop vyboxoval Neto do bezpečí.

82
    Olise přenesl hru na Mitchella, kterému v posledním zlomku vteřiny padl do střely Smith a srazil ji na roh.