Bayern – Schalke 6:0 (kon.) | Bochum – Augsburg 3:2 (kon.) | Frankfurt – Mainz 3:0 (kon.)
Union Berlín – Freiburg 4:2 (kon.) | Wolfsburg – Hoffenheim 2:1 (kon.) | Dortmund – Mönchengladbach 5:2 (kon.)
VfL Bochum
3:2 (1:1)
FC Augsburg
cz Sobota 13.05.2023, 15:30 • Vonovia Ruhrstadion (Bochum) • Nemecká Bundesliga • 32. kolo

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 7:10. Rohy: 7:7. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 13:16. (17:30:35)

Je tu konec dnešního 32. kola, ve kterém nakonec VfL Bochum poráží konečným výsledkem 3:2 FC Augsburg, domácí měli i trochu štěstí, protože poslední dvě trefy v 60. a 62. minutě si srazili do vlastní sítě hráči hostů, Augsburg ještě v 85 .minutě díky střele Yeboaha snížil, víc už toho tým nestihl a tak odjíždí z trávníku bez bodu.

90+5

90+4
    Rychlý útok na konci nastaveného času do poslední střely se dostal Yeboah, ale zamířil hodně mimo.

90+3
    Žlutá karta pro tým VfL Bochum (Manuel Riemann).

90+2
    Dlouhý out z pravé strany šel do vápna, kde ho odrazila domácí obrana a je tu roh pro Augsburg.

90+1
    Faul na domácího kapitána, volný kop rozehrál Riemann, ale kope jen do outu.

90+1
    Nastavují se 4. minuty.

90
    V držení hry je Augsburg na vlastní polovině.

89
    Střídání v týmu VfL Bochum:
    ze hřiště odchází Philipp Förster, přichází Vasilis Lampropoulos,
    ze hřiště odchází Dominique Heintz, přichází Keven Schlotterbeck.

85
    Augsburg právě vstřelil branku! Je tu ještě drama pět minut před koncem základní doby se hostům daří snížit, po povedené přihrávce od Belja se ve skluzu dostal k zakončení KELVIN YEBOAH a pozemní střelou snižuje na 3:2. Asistence: Dion Beljo.

83
    Střídání v týmu FC Augsburg:
    ze hřiště odchází Elvis Rexhbecaj, přichází Renato Veiga.

83
    Z velké vzdálenosti byl přímák pro Augsburg, ve vápně jeden z útočníku padá, ale hlavní sudí toto pískat určitě nebude.

82
    Koubek rozehrává na nejbližšího spoluhráče.

80
    Z levé strany zahrávali roh domácí, tentokrát se obrana ubránila.

80
    Další dlouhý výkop od svatyně Bochumu.

78
    ze hřiště odchází Arne Maier, přichází Kelvin Yeboah.

78
    A je tu faul od domácích, zahrávat přímák budou hosté.

77
    ze hřiště odchází Christopher Antwi-Adjei, přichází Gerrit Holtmann,
    ze hřiště odchází Takuma Asano, přichází Simon Zoller.

Martin Dokulil

Góly: 2. Antwi-Adjei (P. Hofmann), 60. Gouweleeuw (vla.), 62. Rexhbecaj (vla.) – 30. Maier (Beljo), 85. Yeboah (Beljo)

Karty:   4. Stafylidis (BOC), 51. P. Hofmann (BOC), 90+3. Riemann (BOC) – 32. Bauer (AUG), 76. Gumny (AUG)

VfL Bochum: Riemann – Janko, Mašović, Ordets, Heintz (89. K. Schlotterbeck) – Losilla (C), Stafylidis (36. Stöger) – Förster (89. Lampropoulos) – Asano (77. Zoller), P. Hofmann, Antwi-Adjei (77. Holtmann).
    Náhradníci: Esser – Gamboa, Ganvoula, Soares.

Tréner: Thomas Letsch

FC Augsburg: Koubek – Bauer (68. Gumny), Gouweleeuw (C), Uduokhai – Maier (78. Yeboah), Dorsch, Rexhbecaj (83. Veiga), M. Pedersen – Berisha (68. Cardona), Beljo, Demirović.
    Náhradníci: Klein – Caligiuri, Čolina, Mbuku, Sarenren-Bazee.

Tréner: Enrico Maassen

Rozhodca: Patrick Ittrich (Ger)