Podbrezová – Trnava 0:3 (kon.) | Žilina – Dunajská Streda 0:1 (kon.) | B. Bystrica – Slovan Bratislava 1:2 (kon.)
MŠK Žilina
0:1 (0:0)
DAC 1904 Dunajská Streda
Sobota 13.05.2023, 16:30 • Štadión MŠK Žilina • Niké liga - skupina o titul • 9. kolo

S konštatovaním, že Žilina v 9. kole nadstavbovej skupiny Fortuna ligy prehrala na domácom trávniku s Dunajskou Stredou 0:1 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok večera. Dočítania priatelia. (18:23:29)

90+5

90+5
    Jambor zakrútil priamy kop krásne k ľavej tyči, ale Petráš bol pripravený a loptu bravúrne vyrazil!

90+4
    V úplnom závere zápasu ešte pád Jambora pred šestnástkou hostí, bude to priamy kop z veľmi zaujímavej pozície!

90+4
    Žltá karta pre tím DAC 1904 Dunajská Streda (Erick Davis).

90+4
    Nuž a opäť rohový kop nakrátko.

90+3
    Hostia zahrali roh nakrátko, vyslovene na istotu. Po súboji Davisa s Ndjeungoueom si rohový kop zopakujú.

90+2
    V samom závere zápasu ešte rohový kop DAC.

90+1
    Žilinčania znovu vrhajú všetky svoje sily do útoku.

90
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca Ivan Kružliak nadstavovať minimálne štyri minúty.

90
    Žilina je so všetkými hráčmi na polovici hostí, teda s výnimkou brankára Ľubomíra Belka.

90
    Ďalší center domácich z pravej strany, obrana hostí opäť upratala loptu do bezpečia.

89
    Žltá karta pre tím DAC 1904 Dunajská Streda (Cesar Blackman).

87
    Žltá karta pre tím DAC 1904 Dunajská Streda (Lukáš Leginus).

87
    Futbalisti Žiliny však v samom závere pokračujú v ofenzíve a snažia sa o vyrovnanie.

86
    Dlhý center domácich hľadal na hrote Jambora, obrana hostí však zapracovala ideálne a loptu upratala do bezpečia.

85
    Posledných 5 minút riadneho hracieho času, hostia si už dávajú veľký pozor na prípadnú chybu v defenzíve.