Nantes – Montpellier 0:3 (kon.) | Lille – Marseille 2:1 (kon.)
FC Nantes
0:3 (0:1)
HSC Montpellier
cz Sobota 20.05.2023, 17:00 • La Beaujoire-Louis Fonteneau, Nantes • Ligue 1 Uber Eats • 36. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek víkendu a třeba zase někdy na počtenou. (19:12:58)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 6:4. Rohy: 10:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 14:8.

V příštím zápase Nantes čeká výjezd na Stade Pierre-Mauroy, kde hrává své zápasy Lille, a v posledním zápase sezony, který možná rozhodne o sestupu tohoto tradičního celku, se svěřenci trenéra Aristouyho utkají s jednoznačně posledním Angers.
    Naopak na Montpellier čeká příští týden ligové střetnutí s Nice, sezonu pak hráči vedeni Michelem Der Zakarianem ukončí zápasem proti Remeši. Také je nemusí zajímat sestupové starosti, neboť už určitě skončí nanejhůř na 15. příčce.

Je konec! Montpellier poráží domácí Nantes po docela jasném výsledku 3:0. V úvodu zápasu však byli aktivnější domácí, brankář hostů Lecomte ale předváděl skvělé zákroky a nedovolil soupeři skórovat. Skóre se ale i tak měnilo i v úvodním poločase, kdy se po přiťuknutí od Savaniera prosadil Ferri. Hned na začátku druhého poločasu hodil všechny plány Nantes na dramatizaci střetnutí do koše Arnaud Nordin, který po neskutečně přesné přihrávce od Chotarda propálil domácího brankáře Lafonta podruhé. Po zbytek druhého poločasu byli asi malinko aktivnější domácí, avšak nedostali se k pořádnému zakončení. Naopak na druhé straně neustále hrozil Nordin. Už už po vypadalo, že se nakonec výsledek měnil nebude, si připsal druhou asistenci v zápase Chotard, když Falaye Sacko lehce předskočil Centonzeho a Lafont inkasoval podruhé. Více toho tento dnešní zápas nenabídl a skóre se tak ustálilo na 0:3 z pohledu domácích.

90+4

90+4
    Nantes se snaží v poslední minutách hrát aktivně a před domácími fanoušky vstřelit alespoň jeden gól, jejich snaha ale prozatím v gól nevyústila.

90+3
    Hráči Nantes, přesněji Simon, dostal míč za brankáře Lecomteho, předtím ale hrací předmět opustil hřiště a gól tak logicky leplatí.

90+2
    Po prvním rohovém kopu ze strany hostí bude následovat i druhý roh.

90
    Bude se hrát ještě 4 minuty.
    89. Falaye SACKO - 0:3

89
    Montpellier právě vstřelil branku! Na přihrávku od Chotarda si naběhl FALAYE SAKHO, který prostřelil brankáře Lafonta a hosté se dnes potřetí radují. Autor gólu pak oslavil svůj gól oslavou, která vypadala, jako by se snažil Sakho nastartovat sekačku.

87
    Z levé strany bude posílat přihrávku k pokutovému území Mollet.

86
    Střídání v týmu Montpellier HSC:
    ze hřiště odchází Boubakar Kouyaté, přichází Mamadou Sakho.

86
    Další centr sebral ze vzduchu Lecomte, dnes již několikátý.

84
    Na hrací ploše teď zase sedí hráč Montpellieru, Kouyaté. Rozhodčí jasným gestem ukazuje, že případné prodlevy připočítá k nastavenému času.

83
    Odkopávat bude dnes bezchybný brankář Montpellieru Lecomte.

83
    Na trávníku zůstal sedět Florent Mollet. Uvidíme, zda bude moci pokračovat.

81
    Montpellier už se pomalu, ale jistě blíží k zisku tří bodů. Nantes je v druhém poločase směrem do útoku víceméně bezradné.