Vigo – Girona 1:1 (kon.) | Sociedad – Almería 1:0 (kon.) | Valladolid – Barcelona 3:1 (kon.)
Real Sociedad San Sebastian
1:0 (1:0)
UD Almería
cz Utorok 23.05.2023, 19:30 • Reale Arena (San Sebastián) • Španielska LaLiga • 36. kolo

Domácí celek v zápase, který hosté dohrávali v deseti, vyhrává naprosto zaslouženě a do tabulky získává další body. (21:25:31)

Držení míče: 72 % : 28 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 10:0. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 20:8.

90+3

90+3
    Jen těžko se nyní UD dostává do střelecké pozice, nicméně hosté vybojovali volný kop.

90+2
    Domácí vybojovali vhazování na polovině hrací plochy a nutno poznamenat, že s rozehrávkou příliš nespěchají.

90+1
    Tři minuty uvidíme navíc.

90
    Alexander Sörloth to vzal na sebe, jeho rána končí vedle.

90
    Probíhá poslední minuta hry v poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Žlutá karta pro tým UD Almería (Íñigo Eguaras).

89
    Largie Ramazani mě obrovskou šanci, ale jeho rána bez přípravy končí jen na tyči. Hosté obrovskou šanci neproměnili.

87
    Ander Barrenetxea to vzal na sebe, jeho rána končí vysoko nad brankou.

87
    Hosté vyhrávali souboj na polovině hrací plochy, ale tým UD se přes obranu soupeře ke střele nedostal.

85
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, domácí míří za výhrou v tomto zápase.

84
    Nyní se hraje převážně na polovině, ani jeden celek se nikam nežene. V poklidném tempu se duel dohrává.

81
    Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian:
    ze hřiště odchází Andoni Gorosabel, přichází Aritz Elustondo.

Střídání v týmu UD Almería:
    ze hřiště odchází César de la Hoz, přichází Adrián Embarba.

81
    Mikel Merino poslal centr před branku, míč končí tam, kde je brankář Fernando Martínez.

80
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu, domácí fotbalisté vedou o jednu branku a dál pokračují v dobré útočné hře.

78
    Fernando Martínez rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop.

77
    Ander Barrenetxea vyslal centr před branku, ale Fernando Martínez byl připravený a poradil si.