Dukla Praha – Prostějov 4:1 (kon.) | Třinec – Opava 0:1 (kon.) | Varnsdorf – Karviná 2:2 (kon.)
Slavia B – Líšeň 2:1 (kon.) | Příbram – Sparta B 1:0 (kon.) | Olomouc B – Táborsko 0:3 (kon.)
Vlašim – Chrudim 4:0 (kon.) | Vyškov – Jihlava 2:1 (kon.)
SK Sigma Olomouc B
0:3 (0:1)
FC SILON Táborsko
cz Streda 24.05.2023, 17:00 • Andrův stadion, Olomouc • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ) • 29. kolo

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 6:5. Rohy: 3:7. (18:56:28)

Hosté z Táborska si ve druhé půli bez obtíží dokráčeli ke třem bodům, které stvrdili dalšími dvěma zásahy. Za hosty se nejprve prosadili v úvodu poločasu skvěle hrající Jan Mach, na kterého z penalty navázal v závěru utkání Jiří Kateřiňák.

90+3

90+3
    Další skvělý zákrok Digani! Brankář domácích se blýskl proti hlavičce malém vápně, kde byl ale znovu absolutně nepokrytý hráč. Trenér Chromý bude mít za co svou obranu po utkání kárat.

90+2
    Táborsko drží míč u rohového praporku a šetří drahocenný čas.

90+1
    Digaňa vytáhl proti Varačkovi ještě v nastavení skvělý zákrok! Hráč hostí zůstal úplně sám v pokutovém území a byl blízko čtvrté brance svého týmu.

90
    Táborsko už si nekomplikuje situaci a drží míč na svých kopačkách směřující za třemi body z Olomouce.

89
    Nyní si navíc vynucuje faul uprostřed hřiště.

88
    Olomoučtí se ale sympaticky v závěru utkání pokoušejí ještě alespoň o korekci skóre, obrana Táborska již ale stojí na pevných základech.

87
    Střídání v týmu FC SILON Táborsko:
    ze hřiště odchází Jan Mach, přichází Pavel Svatek.

85
    Táborsko právě vstřelilo branku!
    JIŘÍ KATEŘIŇÁK neomylně proměňuje! Hráč Táborska poslal brankáře na druhou stranu a nekompromisní ranou k tyči potvrzuje vítězství svého týmu na Hané.

84
    Žlutá karta pro tým SK Sigma Olomouc B (Štěpán Langer).

84
    Průnik hráče Táborska je zastaven zcela jednoznačně nedovoleným zákrokem, pokutový kop pro hosty!

Dnešní utkání sleduje 135 diváků.

83
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B:
    ze hřiště odchází Michal Vepřek, přichází Matěj Mikulenka.

82
    Důrazný zákrok hráče hostí přisuzuje domácím standardní situaci.

81
    Digaňa si sebral další roh do své moci a bleskově rozehrává.

80
    Hosté se dostávají k rohovému kopu, s jeho rozehrávkou pochopitelně příliš nespěchají.