Angers – Troyes 2:1 (kon.) | Clermont Foot – Lorient 2:0 (kon.) | Lens – Ajaccio 3:0 (kon.)
Lille – Nantes 2:1 (kon.) | Lyon – Remeš 3:0 (kon.) | Marseille – Brest 1:2 (kon.)
Montpellier – Nice 2:3 (kon.) | Rennes – Monaco 2:0 (kon.) | Štrasburg – Paríž 1:1 (kon.)
Toulouse – Auxerre 1:1 (kon.)
RC Štrasburg Alsace
1:1 (0:0)
Paríž Saint-Germain
cz Sobota 27.05.2023, 21:00 • Stade de la Meinau Strasbourg, Štrasburk • Ligue 1 Uber Eats • 37. kolo

Držení míče: 34 % : 66 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 7:4. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 9:8. (22:52:10)

Hlavní arbitr ani nenechal doběhnout celé dvě minuty, nastavení ještě zhruba o dvacet vteřin zkrátil, což bylo moudré rozhodnutí. Hosté se ve druhé půli ujali vedení, které drželi dvacet minut, když se domácím povedlo vyrovnat. Pařížský tým však ztráta dvou bodů mrzet příliš nemusí, už nyní je jasné, že mistrovský titul se mu podaří obhájit, čímž se stane nejúspěšnějším francouzským mančaftem s jedenácti tituly.

90+2

90+2
    Hosté nikam nepospíchají a pouze kombinují mezi sebou, duel už zřejmě nic nepřinese.

90+1
    Nastavují se pouhé dvě minuty.

89
    Gianluigi Donnarumma však zasahovat nemusel, Dimitri Liénard to zkoušel do vzdálenějšího horního rohu brány, který ovšem minul.

87
    Domácí tým vybojoval faul před hranicí pokutového území a má velkou šanci strhnou vedení na svoji stranu. To by byla pro PSG hodně velká rána.

84
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain:
    ze hřiště odchází Vitinha, přichází Carlos Soler.

84
    Další přetažený centr domácího mužstva, tentokrát z levé strany.

82
    Hra se teď odehrává u středové čáry, balón drží hosté, kteří se nikam neženou.
    79. Kévin GAMEIRO - 1:1

79
    Štrasburk právě vstřelil branku!
    Nový muž na hřišti se hned zapisuje mezi střelce. Gianluigi Donnarumma první nebezpečí hostů ještě zažehnal, když prudkou ránu soupeře bravurně vyrazil, avšak k dorážce doběhl KÉVIN GAMEIRO a i s trochou štěstěny se mu povedlo dostat míč do brány.