Arsenal – Wolverhampton 5:0 (kon.) | Aston Villa – Brighton 2:1 (kon.) | Brentford – Manchester City 1:0 (kon.)
Crystal Palace – Nottingham 1:1 (kon.) | Everton – Bournemouth 1:0 (kon.) | Chelsea – Newcastle 1:1 (kon.)
Leeds – Tottenham 1:4 (kon.) | Leicester – West Ham 2:1 (kon.) | Manchester United – Fulham 2:1 (kon.)
Southampton – Liverpool 4:4 (kon.)
Chelsea FC
1:1 (1:1)
Newcastle United
Nedeľa 28.05.2023, 17:30 • Stamford Bridge (Londýn) • Anglická Premier League • 38. kolo

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 17:9. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 9:11. Zásahy brankářů: 3:4. (19:38:10)

Chelsea FC tak na svém hřišti remizuje 1:1 s Newcastle United, první půle přinesla dvě trefy, ve druhé měly oba týmy několik možností, v posledních minutách mohli rozhodnout domácí, ale netrefili branku.

90+4

90+3
    Ještě jedna možnost pro domácí, i tento balon končí mimo, tentokrát kousek nad břevnem.

90+2
    Po faulu na hráče Chelsea je tu přímý kop z dobré pozice, míč přestřelil zeď, ale do horního růžku nedošel a šel mírně nad.

90+1
    Sterling na středu poslal do šance Pulišiče, ten vypálil, ale Dúbravka vyráží mimo.

Nastavují se 3 min.

90
    Dnešní utkání sleduje 40 130 diváků.

89
    Střídání v týmu Chelsea FC:
    ze hřiště odchází Noni Madueke, přichází Christian Pulišić.

Střídání v týmu Newcastle United:
    ze hřiště odchází Alexander Isak, přichází Jamal Lewis.

87
    Madueke si ve vápně obešel dva soupeře, ze strany poslal lehčí pokus, ten v klidu chytá brankář.

85
    Další rychlá kombinace ze strany pro fotbalisty v modrém, finální dorážka jde mimo.