Florida – Edmonton 5:3 (kon.) | Tampa Bay – Boston 5:4 (po pr.) | Dallas – NY Rangers 6:3 (kon.)
Nashville – Colorado 4:3 (kon.) | Arizona – LA Kings 1:4 (kon.) | Seattle – Calgary 3:4 (po pr.)
Vancouver – San Jose 3:1 (kon.)
koniec
Florida Panthers
5:3 (2:2, 2:1, 1:0)
Edmonton Oilers
cz Utorok 21.11.2023, 01:00 • Amerant Bank Arena, Sunrise • NHL
Predzápasové kurzy
Partner:
  59:17 Sam BENNETT - 5:3
   
  59:17
  Florida právě vstřelila branku!
  Nakonec se SAM BENNETT dočkal z dalšího útoku. Návrat Oilers do útočného pásma byl odražen a ve středním pásmu se dostal k puku právě Bennett, který dovezl puk do odkryté klece. Asistence: Kevin Stenlund, Gustav Forsling.
  33:42 Kevin STENLUND - 4:3
   
  33:42
  Florida právě vstřelila branku!
  Domácí z jeho průniku ovšem těžili dál a vytěžili maximum! Po několika střelách se puk dostal do pravého kruhu ke KEVINOVI STENLUNDOVI, jemuž se i přes málo prostoru kvůli soupeři k němu přitisknutému povedlo vystřelit kolem lapačky na bližší tyč! Florida jde poprvé do vedení. Asistence: Eetu Luostarinen.
  26:08 Niko MIKKOLA - 3:3
   
  26:08
  Florida právě vstřelila branku!
  Verhaerghehovi z vlastního pásma odletěla hůl, která sehrála obrovskou roli při protiútoku Floridy. Bouchard při návratu do obrany upadl, když najel právě do ležící hokejky a nemohl tak křížit cestu po levém křídle útočícího NIKA MIKKOLY, jenž střelou z levého kruhu překonal Pickarda, který si puk klouzající po brankové čáře dorazil za záda nohou. Asistence: Carter Verhaeghe.
  25:00 Connor MCDAVID - 2:3
   
  25:00
  Edmonton právě vstřelil branku!
  CONNOR MCDAVID míchal pukem, uspal Bobrovského na místě a z ničeho nic vyslal krátkým švihem střelu k levé tyči. Bobrovskij zareagoval pozdě. Bez asistence.
  15:53 Niko MIKKOLA - 2:2
   
  15:53
  Florida právě vstřelila branku!
  Domácí rozjeli v útoku rychlý kolotoč, při kterém se Oilers nepovedlo vyhodit puk do bezpečí, a nakonec toho využívá NIKO MIKKOLA, který vypálil z levého kruhu pod ruku brankáře Pickarda, jemuž propadl puk za záda. Asistence: Kevin Stenlund.
  10:36 Carter VERHAEGHE - 1:2
   
  10:36
  Florida právě vstřelila branku!
  CARTER VERHAEGHE dostal přihrávku před pravý kruh, přebruslil si blíž k mezikruží a střelou pod horní tyč proměňuje přesilovku svého týmu! Asistence: Sam Reinhart.
  09:00 Evander KANE - 0:2
   
  09:00
  Edmonton právě vstřelil branku!
  Hosté se dostávají do vedení už 2:0! Florida si nepohlídala prostor mezi kruhy, kudy prošla přihrávka Ryana do jízdy EVANDERA KANEA, který vypálil k pravé tyči Bobrovského branky. Asistence: Derek Ryan, Ryan McLeod.
  05:57 Connor MCDAVID - 0:1
   
  05:57
  Edmonton právě vstřelil branku!
  Protiútok Edmontonu proměňuje svým pátým gólem v sezoně z ostrého, až takřka nulového úhlu za pravým kruhem CONNOR MCDAVID! Asistence: Leon Draisaitl, Evan Bouchard.

  Jan Vojkůvka

  Góly a asistencie: 11. Verhaeghe (Reinhart), 16. Mikkola (Stenlund), 27. Mikkola (Verhaeghe), 34. Stenlund (Luostarinen), 60. Bennett (Stenlund, Forsling) – 6. McDavid (Draisaitl, Bouchard), 9. Kane (Ryan, R. McLeod), 25. McDavid (t.s.)


  Florida Panthers: Bobrovskij (Stolarz) – Forsling, Ekblad (A), Mikkola, Montour, Ekman-Larsson, Kulikov – Verhaeghe, Lundell, Reinhart – Rodrigues, Bennett, M. Tkachuk (A) – Luostarinen, Stenlund, Cousins – Lorentz, Lomberg, Gadjovich.
  Tréner: Paul Maurice

  Edmonton Oilers: Pickard (S. Skinner) – Ekholm, Bouchard, Nurse (A), Ceci, Kulak, Desharnais, Broberg – Nugent-Hopkins, McDavid (C), C. Brown – Kane, Draisaitl (A), Hyman – Foegele, R. McLeod, Ryan – Erne, Hamblin.
  Tréner: Kris Knoblauch

  Rozhodca: McCauley, Brenk – MacPherson, Baker

  Diváci: 19628