Florida – Edmonton 5:3 (kon.) | Tampa Bay – Boston 5:4 (po pr.) | Dallas – NY Rangers 6:3 (kon.)
Nashville – Colorado 4:3 (kon.) | Arizona – LA Kings 1:4 (kon.) | Seattle – Calgary 3:4 (po pr.)
Vancouver – San Jose 3:1 (kon.)
koniec po predl.
Tampa Bay Lightning
5:4 (1:1, 1:0, 2:3 - 1:0)
Boston Bruins
cz Utorok 21.11.2023, 01:00 • Amalie Arena, Tampa • NHL
Predzápasové kurzy
Partner:
  61:19 Brandon HAGEL - 5:4
   
  61:19
  Tampa právě vstřelila branku! Domácí otáčí zápas a rozhodují v prodloužení o výhře! BRANDON HAGEL dostal dlouhou přihrávku od Hedmana, dojel si až ke Swaymanovi a nádherně ho překonal střelou mezi betony. Asistence: Victor Hedman a Brayden Point.
  59:55 Steven STAMKOS - 4:4
   
  59:55
  Tampa právě vstřelila branku! Lightning srovnávají pět sekund před koncem! STEVEN STAMKOS dostal kotouč na levý kruh, odkud svou klasikou pálil k bližší tyči. Swayman si sice sáhl, ale nedokázal kotouči v cestě do branky zabránit.. Asistence: Nikita Kučerov a Brandon Hagel.
  56:09 Charlie COYLE - 3:4
   
  56:09
  Boston právě vstřelil branku! Bruins se dostávají do vedení necelé čtyři minuty před koncem třetí třetiny! Sergačjov nebyl za brankou důsledný, van Riemsdyk se dostal ke kotouči, zpoza branky ho parádně naservíroval CHARLIEMU COYLOVI, a ten už parádně překonal Johanssona. Asistence: James van Riemsdyk.
  48:44 Austin WATSON - 3:3
   
  48:44
  Tampa právě vstřelila branku! Tak to je neuvěřitelné, skóruje i Tampa a zápas je znovu vyrovnán. Cirelli si za brankou všiml dojíždějícího AUSTINA WATSONA, který pak pálil nádherně k levé tyčce, kde se otevřelo trochu prostoru. Asistence: Anthony Cirelli a Nick Perbix.
  47:46 John BEECHER - 2:3
   
  47:46
  Boston právě vstřelil branku! A teď už je otočeno! Neuběhly ani dvě minuty a Boston skóruje znovu. Tentokrát Tampa zazmatkovala při výjezdu z pásma, kotouč se dostal k JOHNU BEECHEROVI, a ten už parádní střelou mezi betony skóroval. Asistence: Danton Heinen a Brandon Carlo.
  46:26 David PASTRŇÁK - 2:2
   
  46:26
  Boston právě vstřelil branku! Je znovu srovnáno! Lohrei připravil pozici před slotem pro DAVIDA PASTRŇÁKA, který si připravil nádhernou ránu, kteoru poslal kotouč za záda Johanssona. Asistence: Mason Lohrei a Charlie McAvoy.
  39:31 Nick PAUL - 2:1
   
  39:31
  Tampa právě vstřelila branku! Domácí se dostávají zpět do vedení! Přesilovková kombinace vyústila střelou Sergačjova od modré, tu ale nádhernou tečí ve výšce pasu usměrnil před Swaymanem NICK PAUL. Asistence: Michail Sergačjov a Steven Stamkos.
  09:55 Pavel ZACHA - 1:1
   
  09:55
  Boston právě vstřelil branku! Méně aktivnější Bruins po české spolupráci srovnali! Pastrňák se před brankou neukvapil a ještě vylepšil pozici pro PAVLA ZACHU u levé tyče. Ten neváhal a poslal kotouč pod víko odkryté branky. Asistence: David Pastrňák a Brad Marchand.
  06:39 Tanner JEANNOT - 1:0
   
  06:39
  Tampa právě vstřelila branku! Domácí si vypracovali dobrou pozici, na branku ujížděl sám Motte. Ten neproměnil, ale kotouč rychle dojel TANNER JEANNOT, který ho dokázal do branky dorazit. Asistence: Tyler Motte a Michael Eyssimont.

  Jiří Polášek

  Góly a asistencie: 7. Jeannot (Motte), 40. Paul (Sergačov, Stamkos), 49. Watson (Cirelli, Perbix), 60. Stamkos (Kučerov, Hagel), 62. Hagel (Hedman, Point) – 10. Zacha (Pastrňák, Marchand), 47. Pastrňák (Lohrei, McAvoy), 48. Beecher (Heinen, Carlo), 57. Coyle (J. van Riemsdyk)


  Tampa Bay Lightning: J. Johansson (Tomkins) – Perbix, Hedman (A), Černák, Sergačov, D. Raddysh, de Haan – Kučerov (A), Point, Hagel – Paul, Cirelli, Stamkos (C) – Eyssimont, Motte, Jeannot – Watson, Glendening, Koepke.
  Tréner: Jon Cooper

  Boston Bruins: Swayman (Ullmark) – McAvoy (A), Lohrei, Carlo, H. Lindholm, Mitchell, Forbort – Pastrňák (A), Zacha, Marchand (C) – Frederic, Coyle, J. van Riemsdyk – DeBrusk, Poitras, Heinen – Steen, Beecher, Lauko.
  Tréner: Jim Montgomery

  Rozhodca: E. Furlatt, P. MacDougall