NJ Devils – Seattle 3:1 (kon.) | NY Rangers – Calgary 2:0 (kon.) | Philadelphia – Arizona 5:3 (kon.)
Vegas – Minnesota 3:5 (kon.)
koniec
New Jersey Devils
3:1 (1:0, 2:0, 0:1)
Seattle Kraken
cz Utorok 13.02.2024, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL
Predzápasové kurzy
Partner:
   
  59:49
  Zakázané uvolnění Devils. Hosté nicméně už nemají dostatek času, aby dali dva góly!
   
  58:09
  Icing domácího týmu. Daccord míří na střídačku.
  50:00 Will BORGEN - 3:1
   
  50:00
  Seattle právě vstřelil branku!
  Hostům se povedlo prolomit kouzlo Nica Dawse. WILL BORGEN vypálil z okraje pravého kruhu a trefil se domácímu brankáři pod ruku s vyrážečkou! Asistence: Jordan Eberle, Jared McCann.
   
  46:00
  Vyloučení v týmu New Jersey Devils:
  Kevin Bahl – 2 min., nedovolené bránění.
   
  41:22
  Vyloučení v týmu Seattle Kraken:
  Alexander Wennberg – 2 min., podrážení.
   
  38:31
  Schwartzova rána zpoza levého kruhu propadla Dawsovi za záda a odrazila se od levé tyčky do prostoru. Nosek se přiřítil do brankoviště a přiťukl ho brankáři zpět mezi betony, aby rozhodčí hru přerušil.
   
  38:13
  Vylučuje se na straně Devils. Podražení se dopustil Bahl.
   
  32:19
  U střídačky New Jersey Borgen držel Paláta přitisknutého a nechtěl ho nechat hrát. Nedovolené bránění pro hráče Seattlu. Komerční pauza.
  30:33 Neuznaný gól New Jersey
   
  30:33
  Ano, došlo k nedovolenému bránění brankáři, gól Nemce neplatí.
   
  30:33
  Šimon Nemec sice dal ránou od modré čáry gól, ale krátce předtím trefil brankáře Daccorda projíždějící Haula, který měl i jednu nohu v brankovišti. Seattle si bere challenge a gól by platit neměl.
   
  29:54
  Nemec vypálil z nápřahu od modré čáry. Daccord byl povyjetý a vyrazil puk jen vedle sebe. Haula mohl dorážet do odkryté branky, ale trefil jen boční síťku!
   
  28:39
  Hatakka se při souboji u mantinelu dostal na jedno koleno, načež ztratil helmu. Rozhodčí přerušili hru, ale důvodem byla hrubost Yamamota proti Millerovi, který jej však těsně před oplátkou píchnul horním koncem hole. New Jersey si nicméně zahraje přesilovku.
  24:54 Dawson MERCER - 3:0
   
  24:54
  New Jersey právě vstřelilo branku!
  Meier se dokázal procpat za svého obránce a z levého kruhu vystřelil na Daccorda. Ten sice střelu vyrazil, ale puk se odrazil k výborně postavenému DAWSONOVI MERCEROVI, na něhož byl brankář Seattlu při dorážce krátký. Asistence: Timo Meier, Santeri Hatakka.
   
  22:34
  Domácí se hnali do přečíslení! Bratt zavážel puk až téměř k brankovišti, když bekhendem přihrál doleva Palátovi, ale tomu se na puk nepovedlo dosáhnout.
  20:48 Jack HUGHES - 2:0
   
  20:48
  New Jersey právě vstřelilo branku!
  Daccord trochu podcenil situaci a platí za to krutou daň. Beniers ztratil puk ve vlastním pásmu, Haula jej poslal JACKOVI HUGHESOVI a tomu se povedlo sjet do takřka nulového úhlu na levé straně a přizvednout své nahození tak, že se puk odrazil Daccordovi buď o záda či o zadní stranu masky do branky. Asistence: Erik Haula.
  13:36 Tyler TOFFOLI - 1:0
   
  13:36
  New Jersey právě vstřelilo branku!
  TYLER TOFFOLI vystřelil zpoza kruhů, prostřelil Daccorda a využívá přesilovku New Jersey! Puk se odrazil od tyče do zad brankáře Seattlu a od něho do branky. Asistence: Nico Hischier, Jack Hughes.
   
  13:15
  Seattle hrál v šesti, bude následovat trest. Předtím ale ještě komerční pauza.
   
  06:33
  Oleksiak se provinil sekáním a přesilovku si po komerční pauze zahraje také New Jersey.
   
  06:12
  Toffoli nabral rychlost a dostal se až mezi kruhy, odkud trefil Daccordovy betony. K dorážce se hnal Nemec, ale branku minul.
   
  03:24
  Miller nastavil ve středním pásmu koleno Schwartzovi, jenž přes něho přepadl. Dostává dvě minuty za faul kolenem.

  Jan Vojkůvka

  Góly a asistencie: 14. Toffoli (Hischier, J. Hughes), 21. J. Hughes (Haula), 25. Mercer (Meier, Hatakka) – 50. Borgen (Eberle, McCann)


  New Jersey Devils: Daws (Schmid) – Bahl, Nemec, L. Hughes, Marino, Hatakka, C. Miller – Palát (A), Hischier (C), Bratt – J. Hughes (A), Haula, Toffoli – Meier, Lazar, Mercer – Holtz, Nosek, Bastian.
  Tréner: Lindy Ruff

  Seattle Kraken: Daccord (Grubauer) – Dunn, Larsson, Oleksiak, Borgen, R. Evans, Dumoulin – Tatar, Beniers, Eberle – McCann, Wennberg, Schwartz (A) – Tolvanen, Gourde (A), Bjorkstrand – Burakovsky, Yamamoto, B. Tanev.
  Tréner: Dave Hakstol

  Rozhodca: Kozari, Sutherland – Kovachik, Galloway

  Diváci: 14511