Pohronie – Trnava 0:2 (kon.) | Senica – Ružomberok 0:2 (kon.) | Zlaté Moravce – Trenčín 0:1 (kon.)
FK Senica
0:2 (0:1)
MFK Ružomberok
Sobota 23.10.2021, 18:00 • Senica • Niké liga • 12. kolo

Po zmene strán boli aktívnejší domáci futbalisti, Senica sa napriek oslabeniu začala dostávať do zaujímavých šancí. Hostia prečkali domácu aktivitu a v 82.minúte pridali druhý gól, po rohovom kope sa presadil Madleňák. Ružomberok zvíťazil na Záhorí 2:0. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera. (19:51:20)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 0:2.
    Rohy: 5:9.

90+4

90+3
    V závere zápasu rohový kop pre hostí, dnešné stretnutie sa už iba dohráva.

90+2
    Strelecký pokus Ioannisa Niarchosa vyrazil na roh Ivan Krajčírik.

90+1
    Prihrávka Jakuba Buchela na Elvisa Sukisu nebola presná, autové vhadzovanie pre hosťujúci tím.

90
    Hlavný rozhodca nadstavuje v druhom polčase tri minúty.

90
    Zblokovaný center Pavlíka z pravej strany, roh pre Senicu v závere zápasu.

89
    Nepresný ďalekonosný pokus z kopačky Šimona Šumberu, nasledovať bude odkop od brány Ružomberka.

88
    Striedanie v tíme MFK Ružomberok: z ihriska odchádza Martin Regáli, prichádza Peter Ďungel.

87
    Nákop Šumberu do pokutového územia nebol presný, odkop od brány hostí.

86
    Hostia dohrávajú zápas na polovici Senice.

85
    Útočný faul Senice predviedol striedajúci Ioannis Niarchos, lopta pre Ružomberok.

84
    Henrich Ravas zastavil odvážne samostatný nájazd Martina Regáliho.

83
    Pri postrannej čiare skončil na zemi Kris Twardek, lopta pre Senicu.

82
    Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Milan Šimčák, prichádza Ioannis Niarchos.

82
    Ružomberok dal gól!
    Je rozhodnuté. Ružomberok využil rohový kop Dalibora Takáča, loptu predĺžil hlavou MARTIN REGÁLI a na zadnej žrdi ju umiestnil do siete MATEJ MADLEŇÁK – 0:2! Asistencia: MARTIN REGÁLI.

81
    Center Luterána zblokoval obetavo Šimčák, nasleduje roh hostí.

80
    Do konca dnešného zápasu ostáva zhruba 10 minút, Senica je v druhom polčase napriek oslabeniu sympaticky aktívna, hostia si naopak koledujú o inkasovaný gól.