Ružomberok – Skalica 2:0 (kon.)
MFK Ružomberok
2:0 (1:0)
MFK Skalica
Piatok 30.09.2022, 17:30 • Štadión Pod Čebraťom, Ružomberok • Niké liga • 12. kolo

V druhom polčase sa presadil Adam Tučný. V závere ešte hostia pritlačili svojho súpera a chceli zdramatizovať duel, no ďalší gól už nepadol a Ruža doma vyhrala nad Skalicou 2:0.

Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na vás pri ďalších textových prenosoch. (19:55:59)

90+3

90+3
    Po rohovom kope Šebesta rozvlnil z mierneho uhla sieť na domácej bráne len z vonkajšej strany.

90+3
    Potomovu strelu vyráža Krajčírik na rohový kop.

90+2
    Fábryho center smeroval tentokrát na vzdialenejšiu žrď, ale hostia neohrozili bránu.

90+2
    VAR preveroval Fabišov zákrok, či nešlo o ruku, nasleduje rohový kop.

90+2
    Center hostí domáci odvrátili a roh sa zopakuje.

90+1
    Striedanie v tíme MFK Ružomberok:
    z ihriska odchádza Marek Zsigmund, prichádza Matúš Malý.

90+1
    Nadstavovať sa budú tri minúty.

90
    Krajčírik vyráža nebezpečnú strelu Fábryho na rohový kop.

90
    Chrien fauluje a domáci prichádzajú o loptu.

89
    Po Tučného centri prichádza závar pred bránou hostí, no domácim sa nedarí prekonať obrannú hradbu pred sebou.

88
    Ružomberok získava priamy kop.

86
    z ihriska odchádza Martin Regáli, prichádza Adam Morong.

86
    z ihriska odchádza Štefan Gerec, prichádza Marko Kelemen.

84
    Striedanie v tíme MFK Skalica:
    z ihriska odchádza Martin Černek, prichádza Marek Václav.

80
    Ružomberok dal gól!
    Tak sa ADAM TUČNÝ predsa len dočkal. Pred deviatimi minútami jeho gól neplatil. Teraz vystrelil spoza šestnástky k žrdi a prekonáva brankára.

79
    Vzápätí si Šebesta nabehol na center do veľkého vápna d Krajčírik chytá jeho hlavičku.

79
    Baumgartner posielal loptu z pravej strany do šestnástky, kde ju zachytáva domáci hráč.