WTA Adelaide (Tvrdý povrch)
2:0
6:3
6:3
Markéta Vondroušová měla ve čtvrtfinále v Adelaide šanci na revanš, když v repríze finále loňského Ronald-Garros vyzvala Ashleigh Bartyovou, opět dnes ale na světovou jedničku nestačila. O osudu úvodního setu rozhodl jeden brejk. Ve druhém setu bylo střetnutí mnohem vyrovnanější, když rodačka ze Sokolova opět ztratila podání, jenže vzápětí si ho vzala zpět. Na konci zápasu se sice mohla situace opakovat, jenže Markéta Vondroušová nevyužila čtyři brejkboly v řadě a poté o podání sama přišla znovu, což znamenalo konec duelu.
Australian Open - muži (Tvrdý povrch)
0:2
4:6
2:6
Z tohoto zápasu je to všechno. Děkujeme za pozornost, dobrou noc.
1:2
7:64
6:79
5:7
Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.
Australian Open - ženy (Tvrdý povrch)
0:2
4:6
0:6
Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
2:1
3:6
6:1
6:2
Stefanie Vögeleová dokázala otočit zápas proti Denise Šátralové a postoupila do 3. kola kvalifikace Australian Open. Česká tenistka sice první set vyhrála, jenže pak začala dělat jednu zbytečnou nevynucenou chybu za druhou a zbytek zápasu už ovládla švýcarská tenistka, která vzájemný duel stejně jako v roce 2017 během kvalifikace v Petrohradu vyhrála. Dnes 3:6, 6:1 a 6:2.
1:2
1:6
7:5
4:6
Z tohoto dlouhého utkání je to vše. Děkujeme za pozornost a u dalších tenisových přenosů zase někdy na viděnou.