21:27
(10:16)
Tomáš Hlavatý, trenér týmu DHC Slavia Praha: „Dnešní utkání musím zhodnotit pozitivně. Sice byla poměrně brzy vyloučena naše hráčka – Kutlvašrová, nicméně jsme měli taktiku, aby se všechny hráčky zapojily do hry. Myslím si, že většinu utkání jsme měli převahu a zaslouženě jsme zvítězili, dobrý výkon předvedla také brankářka Sedláčková. Dnes nebylo naším cílem vyhrát nějakým obrovským rozdílem, ale protočit v sestavě co nejvíce hráček a zvítězit. Dnes jsme tedy spokojení."
19:37
(7:15)
Skončil nám dnešný duel vysokým víťazstvom hostí a musím napísať, že zaslúžene, domáce hráčky nenašli na dobrú hru hostí recept a vysoko prehrali. Hráčky ŠKP sa snažili, no hostky v obrane dobre blokovali a množstvo lôpt z rúk domácich skončilo mimo priestor bránky. Veselí nad Moravou tak zaslúžene víťazí a my im želáme šťastnú cestu domov. Pekný večer všetkým želá Vladimír Korduliak.
33:22
(17:12)
60'  Konec zápasu.
(21:12)
První dvacetiminutovka nám nabídla překvapivě velmi vyrovnanou podívanou, ve které dokázali hosté držet s domácími krok. Zuberští házenkáři si ale přes to drželi minimální brankový náskok, který rapidně narostl v poslední desetiminutovce. Od dvacáté minuty prvního poločasu totiž tábor Jiřího Kekrta jednoznačně ovládl palubovku a začal diktovat tempo hry. Domácky neporažení Valaši ze Zubří tak odcházeli do šaten za velmi příznivého vedení, které činilo náskok devíti branek. Ve druhém poločase pak Přerov nedostal šanci prakticky k ničemu. Valaši sypali do sítě Hanáků jednu střelu za druhou a pět minut před závěrečným hvizdem se skóre na straně Zubří překulilo přes kulatou čtyřicítku a nakonec domácí házenkáři oslavili sedmnáctibrankové vítězství (43:26). Střelecky se pod tento výsledek podepsali na straně Zubří s výjimkou brankařů všichni hráči, kteří do tohoto utkání nastoupili.

Branky: Řezníček 9/2, Dědek 5, Bechný 5, Přikryl 4, Václav 4, Šustáček 3, Reček 3, Šíra 2, Horut 2, Zahradníček 1, Douda 1 – Hradil 7, Buček 7, Pernička 7, Valášek 2, Lang 1, Macík 1, Šoustal 1. Sedmimetrové hody: 3/2 – 1/0. Vyloučení: 1 – 3 (přímá ČK Valášek). Rozhodčí: Brůna, Halada. Diváci: 900