2:6
koniec udalosti
Máme za sebou první zápas večera, ve kterém David Rosí získal své první legy v turnaji, vedl 2:1, jenže Daniel Barbořák se poté zvedl, zpřesnil hru a pěti legy v řadě zápas zvrátil ve svůj prospěch. Připsal si tak druhou výhru v turnaji, Rosí na tu svou první stále čeká.
6:3
koniec udalosti
Byl to povedený zápas, oba hráči předvedli vysoké náhozy, celkem pět stoosmdesátek a koncovka stála na straně Ondřeje Kysilky. Ten se sám ještě připravil o lepší průměr, když minul několik dablů, nakonec však připisuje bod za výhru 6:3.
6:2
koniec udalosti
Další povedený zápas a Pavel JIrkal se v duelu dvou čekatelů na výhru dočkal bodu. V úvodu sice dvakrát prohrával, nicméně se nenechal rozhodit, předváděl jistější náhozy a po zásluze se může radovat z bodu do tabulky.
6:2
koniec udalosti
Adam Gawlas dnes předvedl opravdu špičkový výkon, se kterým by se neztratil ani na kolbištích PDC, průměr měl přes 92 bodů a v jednom z legů myslel i na devítku. Ta neklapla, přesto se může radovat z výhry 6:2 a třetího bodu do tabulky.
2:2
udalosť prebieha (2:2)
Stovka je teď populární, Sedlák k tomu přidal ještě dvacet dalších.
udalosť prebieha (21:58)
21:58  Sezónu NHL by rád dohrál hvězdný útočník Toronta Auston Matthews. „Je tu evidentně nedokončená práce. Do konce základní části nám schází 12 zápasů a je tu boj o pozice v play-off,“ řekl ve videokonferenci pro média americký útočník, který si ale uvědomuje vážnost situace s pandemií koronaviru. „Je to větší než sport a není tu nic, co bychom s tím teď mohli dělat. Každý by samozřejmě chtěl hrát hokej hned teď, ale to momentálně není možné.“
udalosť prebieha (21:45)
21:45  UEFA zatlačila a Belgie reaguje? Rozhodnutí o sezoně bylo odloženo
(zdroj sport.ceskatelevize.cz)

Jako první v Evropě ukončili kvůli pandemii koronaviru fotbalovou ligu, ale po kritice Evropské fotbalové unie UEFA možná verdikt ještě změní. Řídící orgán belgických profesionálních soutěží totiž bez udání důvodu odložil jednání všech 24 klubů první a druhé ligy, které měly zrušení zbytku ročníku definitivně odhlasovat.