pred udalosťou
Tento závod bude mít i českou účast. Michal Krčmář se do hromadky probojoval díky 14. pozici v individuálním závodě na 20 kilometrů a dnes obleče číslo 28.
pred udalosťou
Vo svetovom pohári sa zatiaľ išli tri štafety žien, z toho v dvoch prípadoch zvíťazili Francúzky a raz Švédky. Naposledy v Ruhpoldingu boli na prvých dvoch miestach práve oba spomenuté celky a na treťom mieste ich doplnilo Rusko.
Slovenky vtedy skončili sedemnáste a uvidíme, ako sa jednotlivé štafety naladia na blížiace sa olympijské hry.
pred udalosťou
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 10:15.
pred udalosťou
Štartovná listina:

1. Mirjam Puchnerová (AUT)
2. Michelle Gisinová (SUI)
3. Ramona Siebenhoferová (AUT)
4. Christine Scheyerová (AUT)
5. Lara Gutová-Behramiová (SUI)
6. Marie-Michéle Gagnonová (CAN)
7. Sofia Goggiaová (ITA)
8. Federica Brignoneová (ITA)
9. Corinne Suterová (SUI)
10. Ragnhild Mowinckelová (NOR)
11. Nadia Delagová (ITA)
12. Ilka Štuhecová (SLO)
13. Kira Weidleová (GER)
14. Nicol Delagová (ITA)
15. Elena Curtoniová (ITA)
16. Marta Bassinová (ITA)
17. Ester Ledecká (CZE)
18. Priska Nuferová (SUI)
19. Tamara Tipplerová (AUT)
20. Jasmine Fluryová (SUI)
21. Romane Miradoliová (FRA)
22. Stephanie Venierová (AUT)
23. Noemie Kollyová (SUI)
24. Jasmina Suterová (SUI)
25. Elisabeth Reisingerová (AUT)
26. Nadine Festová (AUT)
27. Laura Gaucheová (FRA)
28. Ricarda Haaserová (AUT)
29. Joana Hählenová (SUI)
30. Francesca Marsagliaová (ITA)
31. Lisa Hörnbladová (SWE)
32. Keely Cashmanová (USA)
33. Sabrina Maierová (AUT)
34. Christina Agerová (AUT)
35. Tiffany Gauthierová (FRA)
36. Jacqueline Wilesová (USA)
37. Vanessa Nussbaumerová (AUT)
38. Delia Durrerová (SUI)
39. Julija Pleškovová (RUS)
40. Maruša Ferková Saïoniová (SLO)
41. Katrin Hirtlová-Stanggassingerová (GER)
42. Camille Ceruttiová (FRA)
43. Greta Smallová (AUS)
44. Roberta Melesiová (ITA)
45. Elvedina Muzaferijaová (BIH)
46. Ania Monica Caillová (ROU)
47. Alix Wilkinsonová (USA)
48. Stefanie Fleckensteinová (CAN)
49. Anouck Errardová (FRA)
50. Sabrina Simaderová (KEN)
51. Patricia Manganová (USA)
pred udalosťou
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 13:30.
pred udalosťou
Startovní listina

1. Richard Freitag (GER)
2. Martin Hamann (GER)
3. Justin Lisso (GER)
4. Philipp Raimund (GER)
5. Eetu Nousiainen (FIN)
6. Roman Koudelka (CZE)
7. Sondre Ringen (NOR)
8. Klemens Murańka (POL)
9. Joacim Ødegård Bjøreng (NOR)
10. Robin Pedersen (NOR)
11. Antti Aalto (FIN)
12. Maciej Kot (POL)
13. Alexandr Baženov (RUS)
14. Andrzej Stękała (POL)
15. Giovanni Bresadola (ITA)
16. Fatih Arda İpcioğlu (TUR)
17. Aleksander Zniszczoł (POL)
18. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
19. Artti Aigro (EST)
20. Jakub Wolny (POL)
21. Žiga Jelar (SLO)
22. Niko Kytösaho (FIN)
23. Dominik Peter (SUI)
24. Severin Freund (GER)
25. Daiki Ito (JPN)
26. Simon Ammann (SUI)
27. Clemens Aigner (AUT)
28. Gregor Deschwanden (SUI)
29. Jevgenij Klimov (RUS)
30. Džunširo Kobajaši (JPN)
31. Peter Prevc (SLO)
32. Naoki Nakamura (JPN)
33. Daniel Tschofenig (AUT)
34. Pius Paschke (GER)
35. Philipp Aschenwald (AUT)
36. Constantin Schmid (GER)
37. Stephan Leyhe (GER)
38. Manuel Fettner (AUT)
39. Lovro Kos (SLO)
40. Jukija Sato (JPN)
41. Timi Zajc (SLO)
42. Cene Prevc (SLO)
43. Daniel Huber (AUT)
44. Stefan Kraft (AUT)
45. Jan Hörl (AUT)
46. Anže Lanišek (SLO)
47. Markus Eisenbichler (GER)
48. Halvor Egner Granerud (NOR)
49. Karl Geiger (GER)
50. Rjoju Kobajaši (JPN)
zrušené
Závody byly kvůli koronavirové situaci ve Slovinsku bez náhrady zrušeny. Běžce na lyžích čeká další závodní program až na olympijských hrách v Pekingu.
zrušené
Závody byly kvůli koronavirové situaci ve Slovinsku bez náhrady zrušeny. Program severské kombinace bude pokračovat v posledním lednovém týdnu závody v Seefeldu.
zrušené
Závody byly kvůli koronavirové situaci ve Slovinsku bez náhrady zrušeny. Program severské kombinace bude pokračovat v posledním lednovém týdnu závody v Seefeldu.
pred udalosťou
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 04:00.
pred udalosťou
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 04:30.
pred udalosťou
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 05:00.
pred udalosťou
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 19:00.
pred udalosťou
Souboj Lukáše Tůmy a Tadeáše Veselého proběhne dle pravidel MMA (bez točivých pák na nohy) a bez váhového omezení.
Už od prosincové tiskové konference se jedná o jeden z rozhodně nejvyhecovanějších duelů na kartě. Oba borci si nic nedarovali a při staredownu Tadeáš polil svého soupeře vodou. Proběhla také sázka, kde Veselý přijal výzvu, aby si v případě prohry vytetoval na čelo Tůmovo jméno. Tato sázka byla poté Tůmou zrušena jako odměna za to, že Veselý nevzdá účast v zápase kvůli zraněnému kolenu. Tadeáš ale prohlásil, že si nechá zmíněné tetování v případě prohry udělat někam jinam. Oba se potkali ještě na rozhovoru zvaném B4THECLASH, kde čelili mimo jiné otázkám volajících diváků a na závěr se odehrál další vyostřený staredown, při kterém Lukáš Tůma od svého oponenta inkasoval úder pěstí.
Jasným favoritem dle kurzů je v tomto duelu Tůma, který kromě výškové převahy bude mít také výrazný náskok ve zkušenostech s tímto sportem, jemuž už se delší dobu věnuje, zatímco Veselý začal až po oznámení samotného zápasu.

Lukáš "Luktuma" Tůma
Lukáše proslavil zejména TikTok, na kterém má bezmála 270 tisíc sledujících. Osmnáctiletý favorit trénuje ve slavném MMA Monster Gymu pod trenérem a zápasníkem Tomášem "Fidžim" Fialou. Na fotkách a videích z tréninků je často k vidění s dalším z účastníků této akce, Honzim Michálkem. Oba dva absolvovali také náročný trénink u Karlose Vémoly. Dá se očekávat, že Tůma bude vzhledem ke své výškové výhodě a naopak nižší váze než v případě soupeře, chtít držet souboj zejména v postoji.

Tadeáš Veselý
Veselý je známý jako kameraman YouTube kanálu TVTwixx, kde spolupracuje také s dvojicí Denny a Huhu, jenž se v průběhu večera také představí jako zápasníci. Samotný kanál má na YouTube přes 800 tisíc odběratelů. Pro svou přípravu zvolil pražský Padera Gym a užil si také tréninky pod profesionály Václavem Holotou a Lucii Pudilovou. U Veselého se předpokládá snaha přenést souboj na zem, kde by mohl využít svou váhovou převahu. Otázkou bude, na kolik ho bude omezovat zraněné koleno.
pred udalosťou
Jediný zápas, který proběhne podle pravidel boxu. Už tisková konference nabídla zajímavou slovní přestřelku. Huhu často zmiňoval, že hvězdy na zápas trénovat ani nemusí, ale nakonec je opak pravdou a do tréninku se s vervou pustil. Jeho původní slova kritizoval také Budíkův kamarád Honzi Michálek s tím, že tento sport nebere vážně.
Staredown probíhal nejprve klidně, ale poté Budík po vzoru Iona Hulka Cutelaby působícího v UFC zblízka zařval do obličeje Procházky.
Na závěrečné tiskové konferenci se oba vsadili, že poražený dá celý svůj honorář na nemocnou holčičku Ninu ze Slovenska, kterou podpoří také organizace jako celek.

Martin "Budík" Budín

Budík připravující se na boxerské utkání v gymu KBC Tábor se proslavil jako TikToker, kde ho nyní sleduje přes 116 tisíc uživatelů. Na krátkých videích je často k vidění s dalším účastníkem galavečera, Honzim Michálkem, se kterým patří do skupiny Epic Bros. Obsah jeho TikToku se často týká jídla a různých výzev. Dle kurzů vstupuje do zápasu jako naprostý favorit.


Lukáš "Huhu" Procházka

Člen TVTwixx má také svůj vlastní kanál na YouTube a Instagramu, kde ale zatím jako nedosahuje takových individuálních čísel. Na tiskové konferenci působil velmi sebevědomým dojmem na to, že nemá s bojovými sporty prakticky žádné zkušenosti. Podle jeho sociálních sítích lze ale usoudit, že poctivě trénuje, a to poslední dobou zejména s Michalem Peštukou, který se postaví tváří v tvář Filipu Grznárovi. Huhu si vyzkoušel také tréninky pod Robertem Rosenbergem a Lucií Pudilovou.
pred udalosťou
Souboj proběhne dle pravidel MMA (jen bez točivých pák na nohy a bez loktů). Známá postava české fitness a YouTube scény Filip Grznár se v kleci střetne s Psycho Michalem. Zajímavostí této dvojice je určitě Grznárova účast v pozici svědka na Peštukově svatbě. Na úvodní tiskové konferenci byla atmosféra velmi napjatá a na kamarádství to rozhodně nevypadalo. V následném rozhovoru obou borců v pořadá B4THECLASH už ale emoce opadly a oba přiznali možné pokračování přátelství po skončení duelu. Kurzy jasně favorizují Grznára.


Filip Grznár

Prostořeký bývalý kulturista na sebe vždy a všude strhává velkou pozornost. Nejinak tomu bylo také po jeho posledním MMA utkání pod organizací I AM FIGHTER ke konci loňského roku, kdy si připsal své první vítězství. Svými výroky poměrně rozohnil nějaké členy romské komunity. Právě za nelichotivá slova směrem k Romům mu v minulosti soud udělil pokutu. Grznár nejde nikdy k vulgarismům daleko a často jimi tituluje nejen své odpůrce. V profesionálním MMA má bilanci jedné výhry a dvou porážek. Absolvoval v minulosti několik tréninků s Karlosem Vémolou a byl s ním dokonce na kempu v Londýně. Nyní se připravuje převážně v plzeňském AtomGymu.


Michal "Psycho Michal" Peštuka

Psycho Michal před několika lety proslul svými poněkud bizarními videi, kdy například posiloval s vozíky u supermarketu. Poté zmizel ze scény, ale nyní je zpět v plné parádě. Přípravu na zápas bere naprosto vážně a dle jeho slov má někdy i třífázové tréninky. Má za sebou několik zápasu v garážovém boxu. Prostějovský YouTuber vypadá před soubojem s Grznárem dost namotivovaně a bude se určitě jednat o jednu z ozdob celé akce.
pred udalosťou
Souboj podle pravidel MMA (bez točivých pák na nohy a loktů) obstará dvojice Daniel "Danny TvTwixx" Sonnleitner a Vit "Vitek z Fizistyle" Daněk. Tito dva byli asi nejméně nápadnou dvojicí na tiskové konferenci. Nedošlo k žádným osobním útokům. Velkým kurzovým favoritem je Vítek.


Vit "Vitek z Fizistyle" Daněk

Vítek má na svém Instagramu 116 tisíc sledujících a na kanále FIZIstyle, jehož je s Fizim součástí, mají přes 700 tisíc odběratelů. YouTubový kanál má obsah hlavně v podobě různých výzev a většina z nich má přes milion zhlédnutí. Samotný Vítek moc informací ohledně tréninku neposkytuje. Každopádně prozradil, že musel shazovat několik kilogramů do váhy.


Daniel "Danny TvTwixx" Sonnleitner

Hlavní postava kanálu TvTwixx s více jak 800 tisíci odběrately. Danny musel do váhy na rozdíl od svého soupeře naopak přibírat. Prozradil, že oproti minulosti úplně vynechal posilovnu a činky a soustředil se jen na trénink MMA. Přípravu měl zejména v Padera Gymu a užil si také trénink pod Lucií Pudilovou.
pred udalosťou
Další ze soubojů proběhne mezi Honzim Michálkem a Martinem Bez Trika. Na úvodní tiskové konferenci se vůči sobě oba borci dost vymezovali. Michálek svému soupeři přinesl triko, aby prý nemusel chodit všude svlečený, když asi na své triko nemá. Martin se naopak vysmál Michálkovi s Tůmou, že dělají ostudu jednomu z nejtvrdších gymů v republice (MMA Monster Gym), protože si tam točí tanečky na svůj TikTok. Na předzápasové tiskovce už byly obě strany mnohem pokornější. Pro sázkaře je rozhodně favoritem Honzi Michálek.


Martin "Bez Trika" Binder

Hlavní platformou Martina je TikTok, kde ho sleduje přes čtvrt miliónu lidí. Jak už přezdívka napovídá, jeho specialitouje, že se všude objevuje bez trika. Dle svých slov má za sebou minulost v oblasti fitness, ale co se týká MMA tréninků, tak pod pokličku příliš nahlédnout nedal. Několikrát pronesl, že se Michálka chystá zmlátit. Nechme se tedy překvapit, s čím outsider duelu přijde.


Jan "Honzi Michálek" Michálek

Michálek absolvoval svou přípravu v MMA Monster Gymu, kde ho vedl známý bojovník Tomáš Fidži Fiala. Společně s Lukášem Tůmou navštívili také domácí posilovnu Karlose Vémoly, který Michálka ve výsledku celkem chválil. Honzi si do zápasu velmi věří a svou výhodu vidí ve větších zkušenostech s tréninkem. Často se slovně naváží do několika ostatních účastníků celé této akce. Podle TikTokeru s více jak půl miliónem sledujících totiž neberou přípravu a tento sport vážně a jsou špatnou reklamou organizace.
pred udalosťou
Jediný ženský zápas na kartě a zároveň jediný dle pravidel kickboxu. Tato dvojice předvedla asi nejpřátelštější podívanou na celé tiskové konferenci, když na staredownu dokonce došlo k objetí. I přes zkušenosti xHolakys s bojovými sporty favoritkou Silvia Dellai.

Silvia Dellai

Rodačka z italského Trentu je bývalou pornoherečkou, kde natáčela hlavně se svou sestrou jakožto Dellai Twins. Od roku 2019 ale tuto branži opustila a aktuálně působí v roli influencerky, kuchařky a DJky, kdy se prezentuje na YouTube a Instagramu. Na souboj se připravovala ve slánském TCB Gymu s mladou nadějí českého kickboxu Eliškou Glaserovou.


Valérie "xHolakys" Holáková

Jedna z nejsledovanějších Češek na platformě OnlyFans přichází s dřívějšími zkušenostmi z taekwonda, které ovšem už nepovažuje za příliš relevantní. Můžeme ale očekávat, že kopací techniku úplně nezapomněla. Holakys se svěřila, že během přípravy přibrala z původních 40 kilogramů na aktuálních 47.
pred udalosťou
Hlavní zápas večera obstará influencer Marek "Datel" Valášek známý také z reality show Like House a rapper Dominik "Vercetti CG" Vyšata. Mezi oběma soupeři panuje od úvodní tiskové konference poměrně napjatá atmosféra. Datel Vercettiho obviňoval z užívání drog, opačným směrem létaly poznámky o Valáškově insolvenci.
Kurzy naprosto jasně favorizují Datla.


Marek "Datel" Valášek

Bojovým sportům už se věnuje delší dobu a je také jejich velkým fanouškem. Jeho přípravu má na starost Dominik Pánek. Datla jsme mohli vidět také na tréninkovém videu s kontroverzním profesionálním zápasníkem Michalem Kotalíkem. Valášek bude chtít v souboji využít zřetelnou váhovou převahu a dominovat v postoji i na zemi. Jeho účty na YouTube a na Instagramu mají shodně okolo půl miliónů sledujících/odběratelů.


Dominik "Vercetti CG" Vyšata

Rapper pocházející z Ústí nad Labem se stal poměrně překvapivým soupeřem Valáška. S bojovými sporty neměl člen uskupení Central Gang žádnou zkušenost, ale do tréninku se vrhl s velkým úsilím a třífázovými tréninky. Navštěvuje mimo jiné MMA Monster Gym. Tréninková videa ukázala velký posun a ze strany trenéru jen samou chvály a z totálního outsidera se možná stává relevantním protivníkem.