Sigma Olomouc – Skalica 0:2 (kon.) | Ostrava – Zlín 2:0 (kon.) | Karviná – Hlučín 3:2 (kon.)
Štěchovice – Slavia 1:0 (kon.) | Bohemians – Žižkov 0:1 (kon.) | Sigma Olomouc – IFA 2:1 (kon.)
Znojmo – Frýdek-Místek 4:2 (kon.) | Hallescher – Teplice 3:3 (kon.) | L. Mikuláš – Senec 3:2 (kon.)
Hr. Králové – Aue 1:3 (kon.) | Ingolstadt – Plzeň 2:2 (kon.) | Nitra – Třinec 0:3 (kon.)
Singapur – Brno 2:2 (kon.) | Liberec – Zagłębie 2:1 (kon.) | Lille – Jihlava 0:1 (kon.)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
3:2 (3:1)
ŠK SFM Senec
Sobota 12.07.2014, 14:00 • FC 34 Palúdzka • Prípravný zápas

Ďakujem za pozornosť. (15:41:18)

V druhom polčase sme videli len jeden gól, v 54. minúte znižoval Konnsimbal.

Hoci šance boli na jednej i druhej strane, duelu sa nevyhli ani slabšie momenty.

Nakoniec vyhrali 3:2 hráči Liptovského Mikuláša.

89
    Bedecs zahral priamy kop dobre, razantná strela o centimetre míňa bránku domáceho celku.

88
    Dobrá strela v podaní Konnsimbala len tesne míňa bránku Liptovského Mikuláša!

87
    Uvidíme, či sa hosťom v závere podarí aspoň vyrovnať.

84
    Žltú kartu dostává Ágh (ŠK SFM Senec).

83
    Brieška zblízka po prihrávke Konnsimbala z pravej strany už-už skóroval, čistému gólu zabránil výborný zákrok Moravčíka.

81
    Priamy kop hostí odvrátil Kurák.

78
    Po rohu Čekana končí lopta bez väčších problémov v náručí seneckého gólmana.

76
    Lopta v strede ihriska na kopačkách hráčov Liptovského Mikuláša.

73
    Pri lopte skôr ako Čekan bol gólman Senca.

70
    Trabalík v drese MFK Tatran po prieniku zblízka triafa len do brankára.

68
    Teraz náznak šanca v podaní MFK Tatran, plány však marí píšťalka arbitra – ofsjad.

67
    Tempo hry nám medzi časom utíchlo, hrá sa medzi šestnástkami, o šanci ani chýru, ani slychu.

61
    Priamy kop zahral Bedecs, lopta letela nad bránku Liptovského Mikuláša.

59
    Brankár Tatranu odkopol loptu pred dobiehajúcim Fejerčákom.

57
    Fejerčák pekne a čisto obral o loptu Moravčíka.

54
    Senec dal gól!
    JESUS KONNSIMBAL sa dostal k lopte a z otočky z asi šestnástich metrov prekonáva brankára MFK Tatran.

51
    Pastvovi vo väčšej vzdialenosti lopta na strelu nesadla tak, ako si predstavoval.