Marítimo – Coimbra 2:1 (kon.) | Ferreira – Porto 0:1 (kon.) | Lisabon – Arouca 1:0 (kon.)

90
    Žlutou kartu dostává Paulo (Academica de Coimbra).

90
    Domácím hráčům se teď daří držet míč na polovině soupeře.

86
    Hostující hráči jsou teď u míče a snaží se kombinační hrou o vyrovnání.

81
    Coimbra právě vstřelila branku!
    A máme tady drama v samém závěru. Za hosty snížil devět minut před koncem RUI PEDRO.

80
    Costa se teď dostal ke střele. Christana ale překonat nedokázal.

79
    Nepřesná střela Oforiho.

78
    Ze standardní situace ovšem nedokázali nic získat.

77
    Standardní situace pro hosty.

75
    Nyní se nám hraje převážně ve středu hrací plochy. Veškeré pokusy končí díky nepřesnostem na obou stranách.

70
    Střídání v týmu Academica de Coimbra: ze hřiště odchází C. Olascuaga, přichází Schumacher.

68
    Paulo teď prověřil Salina. Ten byl ovšem pozorný.

64
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Bruno Gallo, přichází Fernando Ferreira.

61
    Paulo Sergio teď dokázal vybojovat dobrým atakem míč.

60
    Střídání v týmu Academica de Coimbra: ze hřiště odchází Nuno Piloto, přichází G. Magique.

55
    Marítimo právě vstřelilo branku!
    Hned vzápětí přidávají domácí hráči druhou branku. Přesnou střelou se prosazuje FRANSÉRGIO.

53
    Žlutou kartu dostává Ferreira (CS Marítimo).

53
    Domácí hráči jdou v zápase do vedení. Prosadit se dokázal po hezké kombinační akci MAÂZOU.

53
    Domácí hráči v druhém poločase zlepšili hru. Daří se jim teď držet míč na polovině soupeře čím dál tím častěji.