Levante – Villarreal 0:2 (kon.) | Real Madrid – Córdoba 2:0 (kon.) | Rayo Vallecano – Atlético Madrid 0:0 (kon.)
Real Madrid
2:0 (1:0)
Cordoba CF
Pondelok 25.08.2014, 20:00 • Estádio Santiago Bernábeu • Španielska LaLiga

Real Madrid dokráčal k povinným trom bodom, no hlavne v druhom polčase mal na mále, keďže aj nováčik párkrát zahrozil z protiútokov. Víťazstvo však poistil v 90.minúte Cristiano Ronaldo a tak sa žiadne prekvapenie nekonalo. (21:50:19)

90+3

90+2
    Obrana Realu odvrátila center, no len ku Fidelovi, ktorého strela len o milimetre minula ľavú tyčku.
    Cristiano RONALDO - 2:0

90
    Nastavujú sa 3 minúty.

90
    Real Madrid dal gól!

Isco vypichol loptu hráčom Cordóby, tá doputovala ku CRISTIANOVI RONALDOVI, ktorý strelou po zemi z 25 metrov triafa presne k žrdi, 2-0.

90
    Narážačka Marcela s Ronaldom končí za čiarou.

88
    Marcelov center odvrátila obrana hostí.

87
    Modričova nádherná kolmica cez pol ihriska našla za obranou Ronalda, ten dal gól, ale stál v ofsajde.

86
    Teraz sa neujali strely Ronalda a ani Carvajala, ale protiútok Cordóby končí pokazenou prihrávkou.

86
    Marcelo neprešiel cez ľavú stranu, ale protiútok hostí bol rýchlo zastavený.

85
    Dopredu išiel Isco, ale na zemi ostal hráč hostí a tak loptu zakopol.

84
    real zastavil svoj pohyb dopredu a vrátil sa späť.

83
    Cordóba zle prihrala a dopredu išiel Modrič, no bol zakrižovaný.

82
    Na druhej strane to bude roh, ale na center si vyskočil Casillas a ešte bol aj faulovaný.