SD Eibar
0:1 (0:1)
Deportivo La Coruña
Pondelok 15.09.2014, 20:45 • Estadio Municipal de Ipurua • Španielska LaLiga

Je koniec! V druhom polčase sme sa gólu nedočkali a ani šancí nebolo veľa. Deportivo tak na trávniku baskického klubu Eibar víťazí 1:0 a pripisuje si dôležité tri body. To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem dobrú noc. (22:38:12)

90+3

90+3
    Zápas sa už len dohráva v strede ihriska, Eibar už v druhom domácom zápase v La Lige nezíska ani bod.

90+1
    Hostia majú loptu pod kontrolou a Eibar sa tak nemôže dostať k záverečnému náporu.

90
    Rozhodca Melero sa rozhodol nadstaviť 3 minúty nad rámec riadnej hracej doby.

89
    Center Laru našiel Albentosa, ale jeho tvrdá strela letela vysoko nad.

88
    Hosťujúci Sidnei dostáva žltú kartu za svoj nedovolený zákrok. Protesty mu nie sú nič platné, rozhodca si za svojim verdiktom stojí.

87
    Medunjanin svojim centrom od rohovej zástavky nenašiel nikoho zo spoluhráčov.

86
    La Coruňa bude po centri Jose Rodrígueza do šestnástky kopať rohový kop.

85
    Striedanie v tíme Deportivo La Coruña: z ihriska odchádza Juanfran, prichádza Roberto Canella.

83
    Abraham na strane bez rozpakov odcentroval do šestnástky, ale nikoho z kolegov nenašiel.

81
    Z diaľky to nepôjde. Presvedčil sa o tom aj Lara, ktorý narazil na pripraveného Luxa.

80
    Z pravej strany prišiel center Albentosu, ale Lux si vyskočil do vzduchu a loptu vyboxoval.

79
    Lopo dostáva žltú kartu za hru rukou a tak bude mať Eibar k dispozícii voľný kop.

78
    Strelu Juanfrana z diaľky vyzerala celkom nádejne, ale napokon ju zastavil jeden z domácich hráčov.

77
    Eibar pokračuje v kombinačnej hre, ale veľa času už domácim na vyrovnanie neostáva.

76
    Striedanie v tíme SD Eibar: z ihriska odchádza Dani García, prichádza Saul Berjon.