Kadaň – Motor ČB 4:3 (kon.) | Most – Havířov 4:0 (kon.) | Benátky n/J – Ústí n/L 1:2 (kon.)
Chomutov – Třebíč 4:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 4:6 (kon.) | Prostějov – Kladno 3:2 (1:0 po s.n.)
Šumperk – Litoměřice 7:3 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
4:6 (1:2, 2:2, 1:2)
HC Dukla Jihlava
cz Streda 24.09.2014, 18:00 • ZS Kotlina • 1. liga (ČR)

S konstatováním, že Dukla Jihlava dokázala napravit představení z domácího utkání s Třebíčí a dnešní derby dotáhla do vítězného konce, se s vámi z Kotliny loučím. Těším se u nějakého dalšího onlajnu z Havlíčkova Brodu napočtenou. (20:32:39)

V poslední části nejprve hosté odskočili domácím na rozdíl dvou branek zásluhou přesné trefy Adama Zemana. Poté Rebelové snížili díky Romanu Maliníkovi. Jejich snahu vyrovnat zmařily fauly v závěru třetiny a Jihlava si výsledek pojistila zásahem Marka Melenovského.

Utkání sledovalo 1348 diváků a fanoušci hostů zdraví domácí fanoušky pokřikem: "Hola, hola, druhá liga volá."

60:00
    Marek MELENOVSKÝ - 4:6

59:57
    Dukla právě vstřelila branku!
    Až teď z velice ostrého úhlu dokázal MAREK MELENOVSKÝ dostat puk do brány mezi betonem a tyčkou! Asistence: Zdeněk Čáp, Tomáš Čachotský.

59:40
    Stále se nikdo ve žlutém neodhodlal vystřelit.

59:18
    Dlouhá kombinace hostů, ale to jim v tuto chvíli stačí.

58:53
    Štěpán Jeník (HBR) dostal 2 minuty za nebezpečnou hru vysokou holí a Jihlava je blízko vítězství, hrají 5 na 3.

58:29
    Jan Dlouhý kryje další kotouč a bude se vhazovat po jeho levici.

57:57
    Rebelům se nedaří vyhodit kotouč přes dobře postavené obránce Dukly na modré čáře.

57:23
    Komplikace pro Rebely ve snaze vyrovnat, na trestnou lavici usedá Ivo Kotaška(HBR) za sekání a Havlíčkův Brod se bude muset bránit ve 4.

56:53
    Teď Jan Dlouhý musel zasahovat proti o poznání nebezpečnější střele Jihlavy od modré čáry, Rebelové vyhazují na zakázané uvolnění.

56:04
    Po levém křídle se do třetiny domácích protáhl Adam Zeman, jeho bekhendová střela ale Janu Dlouhému příliš starostí nenadělala.

55:34
    Další přerušení, jihlavští útočníci v rohu pásma Rebelů zašlápli kotouč a jsou tak vykázáni do středního pásma.

54:50
    Roman Maliník se po levém mantinelu dostal do pásma hostů, ale za bránou přišel o puk.

54:24
    Vhazování tentokrát před bránou Ondřeje Kacetla po zakázaném uvolnění Dukly.

54:18
    Hra je nyný velmi rozkouskovaná, vhazuje se ve středním pásmu poté, co se kotouč dotkl ochranné sítě za bránou Jihlavy.

54:07
    Petr Zítka byl rychleji za vlastní bránou, atakovat se ho snažil Tomáš Čachotský, ale sám si při tom ublížil a zůstává ležet na ledě.

53:49
    Po offsajdu hostů se vhazuje na modré čáře.

Milan Sochor

Góly a asistencie: 9. Endál (Rousek, Zucker), 30. Švaňhal (Troliga), 32. Semrád (Kuchta), 46. Maliník (Micka, Semrád) – 8. Štěpánek (Důras), 17. Březina (Zeman, Dobrovolný), 31. Čáp (Čachotský), 34. Mikeš (Dobrovolný, Podlipnik), 44. Zeman (Čachotský, Zadražil), 60. Melenovský (Čáp, Čachotský)

BK Havlíčkův Brod: Dlouhý (Barus) – Kolář, Staněk, Jeník, Pavlíček, Zítka, Kotaška, Vala, Semrád – Micka, Maliník (C), Babka – Zucker, Rousek, Endál (A) – Švaňhal, Troliga, Sedláček – Kuchta, Milfait, Kopta. Trenér: Miroslav Barus.
    HC Dukla Jihlava: Kacetl (Sáblík) – Zadražil, Dobrovolný (A), Podlipnik, Dundáček, Štebih, Čáp, Schejbal – Jarůšek, Prokš, Březina, Zeman, Kuřítko, Mikeš, Seman, Melenovský, Štěpánek, Čachotský (C), Malec, Důras (A). Trenér: Petr Vlk.

Rozhodca: Daniel Pražák – Michal Jílek, Martin Šperl