Chabarovsk – Novgorod 2:7 (kon.) | Vladivostok – Čerepovec 5:4 (1:0 po s.n.) | Novokuzneck – CSKA Moskva 1:6 (kon.)
Jekaterinburg – Kazaň 3:5 (kon.) | Čeljabinsk – Barys 4:6 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Omsk 3:2 (kon.)
Togliatti – Metallurg Magnitogorsk 3:2 (kon.) | Nižnekamsk – Ufa 0:4 (kon.) | Jaroslavľ – D. Moskva 4:2 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavľ
4:2 (1:0, 3:1, 0:1)
Dynamo Moskva
Štvrtok 02.10.2014, 17:30KHL

A máme po zápase. Lokomotiv poráža na vlastnom ľade moskovské Dinamo a pripisuje si do tabuľky dôležité tri body. Chlieb sa lámal na začiatku druhej tretiny, kedy domáci strelili tri góly v priebehu 4 minút.

To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám príjemný zvyšok večera. (19:58:31)

60:00

59:47
    Puk je v strednom pásme a o výsledku je zrejme rozhodnuté.

59:12
    Beží nám posledná minúta tretej tretiny.

58:12
    Domáci držia puk v rohu útočného pásma čo im vyhovuje.

55:35
    Hostia v obrovskej snahe vyrovnať. Domáci dobre pokrývajú stredné pásmo a nedávajú hosťom šancu plynule preniknúť.

54:47
    Domáci s piatimi hráčmi.

54:37
    Blíži sa koniec domáceho oslabenia, hostia sú v obrovskom tlaku, no Sanford drží domácich nad vodou.

54:03
    Zherdev dobre tečoval pred Sanfordom, gólom sa akcia neskončila.

52:47
    Vladislav Kartayev hákoval jedného z hosťujúcich hráčov a pôjde si odpykať dve minúty.

51:55
    Hostia takmer zásluhou Karsmusa vyrovnali, Sanford bol však na svojom mieste.

50:49
    Hostia sa snažia znížiť na rozdiel jediného gólu, do žiadnej veľkej šance sa zatiaľ ale nedostali.

49:05
    Hostia sú v plnom počte a ihneď v protiútoku, ktorý sa ale končí ofsajdom.

48:15
    Hostia sa dobre bránia, je na nich badať, že najradšej by dokonca útočili.

47:05
    Alexei Tsvetkov sekal svojho súpera a odchádza na trestnú lavicu.

46:45
    Dinamo Moskva dalo gól!
    Konstantin GOROVIKOV dostáva hostí do zápasu! Po tandeme od Pestushka posiela puk do pravého vinkla Sanfordovej brány. Asistencie: Osipov, Pestushko

45:57
    Plotnikov je na ľade a domáci tak hrajú v plnom počte.

44:45
    Novotný vyhadzuje puk cez všetky čiary a domáci môžu vystriedať.

Lukáš Slatinec

Góly a asistencie: 12. Galimov (Lyubushkin, Kartayev), 21. Holos (Grachyov, Novotný), 23. Averin (Yakovlev, Apalkov), 25. Konkov (Vishnevsky, Galimov) – 22. Zherdev, 47. Gorovikov (Osipov, Pestushko)

Lokomotiv Jaroslavľ: Sanford (Kolesnik) – Vishnevsky, Holos, Kronwall, Vasilyev, Yakovlev, Lyubushkin, Martynov, Gorokhov – Plotnikov, Averin, Apalkov – Novotny, Thornberg, Grachyov – Konkov, Galimov, Kartayev – Platt, Kapustin, Korshkov
    Dynamo Moskva: Yeryomenko (Sharychenkov) – Jalasvaara, Solovyov, Vishnevsky, Mironov, Budkin, Koryagin, Osipov – Daugavins, Gorovikov, Pestushko – Tsvetkov, Volkov, Karsums – Babenko, Zherdev, Tereshchenko – Soin, Kokarev, Mosalyov

Rozhodca: Jerabek, Sergeyev – Misyur, Raming