Almería – Bilbao 0:1 (kon.) | Real Madrid – Barcelona 3:1 (kon.) | Valencia – Elche 3:1 (kon.)
Córdoba – Sociedad 1:1 (kon.) | Eibar – Granada 1:1 (kon.)
Valencia CF
3:1 (2:0)
Elche CF
Sobota 25.10.2014, 20:00 • Mestalla • Španielska LaLiga

Valencia nakoniec zvíťazila 3:1, keď sa v 63. minúte dostala do trojgólového vedenia po vlastnom góle Suáreza, no v úplnej koncovke stretnutia zrušil Diegovi Alvesovi čisté konto Jonathas.

Ja Vám ďakujem za pozornosť a zároveň Vás pozývam sledovať prenos zo stretnutia medzi Córdobou a Realom Sociedad, ktoré začína už za necelých desať minút! (22:51:38)

90+3
    JONATHAS - 3:1

90+3
    Elche dalo gól!

Hosťom sa napokon podarilo streliť gól v úplnom závere zápasu! JONATHAS bol tým mužom, ktorý vyskočil na center z rohového kopu najvyššie a presnou hlavičkou prekonal Alvesa!

90+1
    Domingo Cisma vystrelil z voleja a rozvlnil sieť, no len na bočnej sieti Alvesovej svätyne.

90
    Dnešný zápas sa predĺží ešte o tri minúty.

89
    Pri lopte sú hostia, ktorí sa ešte pokúšajú o strelenie čestného gólu.

87
    Negredo dostal dobrú loptu za obranu a z bez prípravy sa pokúsil prelobovať Herreru, ktorý bol von z brány, no jeho pokus pristál na vrchnej sieti!

87
    Na strely je to celkovo 11:6 pre Valenciu, na bránu 4:2.

86
    Elche sa v dnešnom zápase trápi najmä v koncovke, keď na bránu vyslalo len dva pokusy.

85
    Domáci vedú 3:0, no aj napriek tomu sa stále snažia a napádajú súperovu rozohrávku na jeho polovici.

84
    V posledných minútach hry sa nám ukáže Álvaro Negredo, ktorému svoje miesto prepustil dnes veľmi dobre hrajúci Rodrigo.

83
    Po jednom zo súbojov ostáva na trávniku Otamendi.

82
    Dnes veľmi aktívny Rodrigo sa ocitol v ofsajde a jeho snaha tak musela skončiť.

81
    Zaplnený štadión teraz stojí na nohách a tlieska, pretože trávnik opúšťa strojca víťazstva Pablo Piatti. V záverečnej časti hry sa na trávniku predstaví Rodrigo De Paul.

79
    Elche strieda posledný raz. Ihrisko opúšťa Adrián González, ktorého nahradí Fayçal Fajr.

79
    Najnovšie Valencia oblieha šestnástku svojho súpera a snaží sa nejako dostať cez jeho obranný val.

78
    Po približne piatich minútach sa začalo poriadne hrať. Pri lopte sú domáci, ktorí kombinujú na útočnej polovici.