SR 18 – Prievidza 0:0 (odl.) | Michalovce – Trnava 5:2 (kon.) | Bardejov – Spišská N. Ves 2:3 (kon.)
P.H.K. 3b Prešov – Topoľčany 2:1 (kon.) | Pov. Bystrica – Lipt. Mikuláš 6:3 (kon.) | Detva – Senica 3:2 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
5:2 (1:2, 1:0, 3:0)
HK Gladiators Trnava
Piatok 31.10.2014, 17:00 • Zimný štadión Michalovce • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Trnava nedokázala s domácimi držať krok plných šesťdesiat minút. Michalovce v posledných desiatich v zápase strelili tri góly a tešia sa aj z druhej výhry nad Gladiátormi v tejto sezóne. (19:10:10)

60:00

58:06
    Trnava – Jakub Závodský – dve minúty za hákovanie.

57:37
    Dukla dala gól!
    Expresne využíva presilovku ŠTEFAN MAJERNÍK!
    Asistencie: Vladimír Urban a Milan Tkáč.

57:32
    Trnava – Pavol Poláček – dve minúty za podrazenie.

54:15
    Zápas sa zrejme definitívne zlomil. Zásluhou ĽUBOŠA FAJČÁKA domáci odskakujú na rozdiel dvoch gólov.
    Asistencie: Richard Šechný a Tomáš Banovský.

50:00
    Domáci v samom závere využívajú presilovku strelou VLADIMÍRA URBANA!
    Asistencie: Milan Tkáč a Filip Podsedlý.

48:00
    Trnava – Urban Demo – dve minúty za zdržiavanie hry; vyhodenie puku z hracej plochy.

46:02
    Michalovce – Peter Čížek – dve minúty za údery.

45:08
    Dlho ale hostia presilovku nehrali. Trnava – Adam Tahotný – dve minúty za seknutie.

44:40
    Michalovce – Martin Drotár – dve minúty za hákovanie a desať minút nešportové správanie.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Aj v tejto tretine to bola riadna prestrelka. Michalovce dokázali stav vyrovnať.
    Strely na bránu: 30:27 (16:15, 14:12).

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

37:52
    Michalovce – Martin Drotár – dve minúty za hákovanie.

33:26
    Trnava – Pavol Poláček – dve minúty za držanie.

30:42
    Michalovce – Zoltán Kubát – dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

29:13
    JAKUB LINET vyrovnáva stav stretnutia!
    Asistencie: Marcel Šterbák a Peter Čížek.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Dominika Haršáni Handzušová

Jakub Bobovič

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Gladiators Trnava. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 5. Huňady (Fedorko, Drotár), 30. Linet (Šterbák, Čížek), 50. Urban (Tkáč, Podsedlý), 55. Fajčák (Šechný, Banovský), 58. Majerník (Urban, Tkáč) – 15. Schmidt (Burzala, Čunderlík), 16. Rosa (Demo, Bachratý)

HK DUKLA Ingema Michalovce: Borko (16. Němec) – Šterbák, Kubát, Urban, Drotár, Buraľ, Tkáč – Šechný, Fajčák, Halás – Podsedlý, Čížek, Majerník – Linet, Banovský, Cmorej – Huňady, Fedorko, Schnelly.
    HK Gladiators Trnava: Hála – Poláček, Demo, Burzala, Závodský, Šišmič – Baran, P.Barinka, Lisoň – Čunderlík, Rosa, Bachratý – Schmidt, Hrbáčik, Tahotný – Božik.

Rozhodca: Korba – Riš, Smerek