Omsk – Togliatti 1:0 (kon.) | Barys – Nižnekamsk 6:5 (1:0 po s.n.) | Jekaterinburg – Čeljabinsk 1:0 (kon.)
Ufa – Jugra Chanty-Mansijsk 1:3 (kon.) | Soči – Helsinki 3:2 (2:1 po s.n.) | Jaroslavľ – Riga 4:1 (kon.)
A. Mytišči – Novokuzneck 4:2 (kon.) | D. Moskva – Petrohrad 4:3 (po pr.) | Záhreb – Vladivostok 3:4 (kon.)
HC Slovan – Chabarovsk 1:3 (kon.)
Dynamo Moskva
4:3 (1:1, 1:1, 1:1 - 1:0)
SKA Petrohrad
Piatok 31.10.2014, 17:30 • Lužniki Palace of Šports • KHL

Máme za sebou dnešný duel, keď domáce Dinamo rozhodlo ešte v predĺžení strelou Jalasvaaru a pripisujú si tak 2body do tabuľky. Ďakujem Vám za sledovanie tohto online prenosu a teším sa na ďalšie zápasy. (20:11:25)

Janne JALASVAARA - 4:3

63:35
    Dinamo Moskva dalo gól!

A je dobojované. Krásna individuálna akcia Daugavinša, ktorý sa neulakomil na strelu a našiel úplne voľného JANNEHO JALASVAARU, ktorý stanovuje výsledok dnešného zápasu strelou do odkrytej Salákovej brány.
    Asistncie: Daugavinš a Tereščenko.

62:15
    V lepšej šanci bol Dadonov, ktorý tvrdo vystrelil, ale Jerjomenko jeho pokus vytlačil mimo bránu.

61:20
    Babenko sa snažil pretlačiť pred Saláka, ael ohrozil ho iba slabou backhandovou strelou a ide striedať.

60:03
    Petrohrad v plnom počte.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

A máme za sebou aj tretiu tretinu, kde padli rovnako 2góly a rovnako si ich tímy podelili, tentokrát ale viedli domáci a Petrohrad šťastným gólom tesne pred koncom vyrovnal a poslal zápas do predĺženia, ktoré sa začne o malú chvíľu.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:25
    Petrohrad sa ale úspešne bráni, nič nevymýšla a posiela puk cez všetky čiary.

58:03
    Ale domáci majú možnosť rozhodnúť ešte v riadnom hracom čase, keď Ericsson(PET) ide na 2min. za hrubosť.
    Jurij ALEXANDROV - 3:3

57:15
    Petrohrad dal gól!

A je vyrovnané. Po tlaku sa hostia dočkali aj vyrovnania, keď JURIJ ALEXANDROV dostal peknú prihrávku spoza brány od Thoresena, dlho neváhal, vystrelil švihom a našiel voľné miesto v bráne Jerjomenka.
    Asistencie: Thoresen

56:20
    Dinamo sa už bráni útokom Petrohradu, ktoré budú častejšie s pribúdajúcim časom.

55:41
    A hrá sa v plnom počte. Dinamo prežilo túto náročnú situáciu.

54:40
    Kovaľčuk tvrdo vystrelil, Jerjomenko puk vyrazil iba pred seba, ale tam už nebol nikto kto by ho dorazil do brány.

53:49
    Martensson šikovne vystrelil, Jerjomenko chvíľu nevedel, kde má puk, ale potom ho skryl pod seba a vhadzuje sa po jeho pravici.

51:41
    Obrovská možnosť Petrohradu vyrovnať, keď Babenko najskôr podrazil Tichonova a potom mu zbytočne dal úder do tváre a dostal ďalšie 2min za hrubosť. Dokopy teda 4minútová presilovka hostí.

Michal Geľhoš

Góly a asistencie: 17. Mosaljov (Žerdev), 39. Robinson (Soin, Mosaljov), 49. Kokarev (Mosaljov, Solovjov), 64. Jalasvaara (Daugavinš, Tereščenko) – 10. Kutejkin (Panarin), 26. Martensson (Thoresen, Belov), 58. Alexandrov (Thoresen)

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Šaryčenkov)- Robinson, Višnevskij, Jalasvaara, Solovjov, Osipov, Mironov, Korjagin- Daugavinš, Gorovikov, Pestuško, Cvetkov, Žerdev, Karpov, Soin, Babenko, Karsums, Kokarev, Tereščenko, Mosaljov, Brjukvin
    SKA Petrohrad: Salák (Ivannikov)- Chafizulin, Kalinin, Alexandrov, Kutejkin, Čudinov, Belov, Judin, Jermakov- Kovaľčuk, Ericsson, Makarov, Tichonov, Dadonov, Panarin, Martensson, Červenka, Thoresen, Ponikarovskij, Ketov, Kadejkin

Rozhodca: Gofman, Romasko- Lazarev, Raming