Togliatti – Metallurg Magnitogorsk 2:4 (kon.) | Čerepovec – Novgorod 3:4 (0:2 po s.n.) | Helsinki – Novosibirsk 3:1 (kon.)
Petrohrad – Novokuzneck 6:2 (kon.) | HC Slovan – Viťaz 0:2 (kon.) | Záhreb – Jaroslavľ 3:4 (po pr.)
KHL Medveščak Záhreb
3:4 (2:0, 1:1, 0:2 - 0:1)
Lokomotiv Jaroslavľ
Štvrtok 27.11.2014, 19:30 • Dom Sportova Zagreb • KHL

To je na dnes do mňa všetko, ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. Dovidenia pri ďalších on-line prenosoch. (22:04:44)

Skončil sa zápas medzi Medveščakom Záhreb a Lokomotivom Jaroslavľ a to výhrou hostí v predĺžení po výsledku 3:4. Domáci vstupovali do tretej tretiny s vedením 3:1, ale to nestačilo pretože najprv v 49. minúte znížil Gračjov a potom 14 sekúnd pred koncom Holos dokázal vyrovnať a zápas šiel do predĺženia, kde rozhodol krásnou strelou Jakovlev. Trocha smolný zápas pre domácich, ktorý získajú z dnešného duelu len bod a klobúk dole pred heroickým záverom hostí, ktorý otočili zápas a získali dnes dôležité dva body.

JAKOVLEV - 3:4

61:07
    Lokomotiv Jaroslavľ dal gól!
    JEGOR JAKOVLEV dostal bekhendovú nahrávku od Novotného presne medzi kruhy a krásnou strelou ponad vyrážačku vymietol pavučinky v hornom rohu Heeterovej brány. Asistencia: Jiří Novotný.

61:00
    Na druhej strane teraz podržal svoj tím Kolesnik.

60:20
    Apalkov v útočnom pásme nepresne na Thornberga a dopredu idú domáci.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.
    HOLOS - 3:3

59:46
    Neuveriteľné hostia predsa dokázali ešte vyrovnať! Obrovský záverečný nápor korunoval strelou zápästím JONAS HOLOS, ktorý prestrelil všetko čo mal v ceste a postaral o vyrovnanie. Asistencia: Jegor Averin, Sergej Plotnikov.

59:05
    Lokomotiv v šestici a bez brankára.

59:05
    Oddychový čas hostí.

58:52
    Dobre to z uhlu skúšal Kapustin, ale Heeter zasiahol ramenom.

58:36
    Vasiljevova strela z modrej čiary bola zblokovaná a Medveščak vyváža puk ďaleko od svojej brány.

57:40
    Holos znova až z vlastného pásma. Domáci už nenapádajú iba prehusťujú stredné pásmo.

56:55
    Teraz už hostia sú v útočnom pásme a snažia sa o vyrovnanie.

56:00
    Záhreb skvelo bráni v strednom pásme a Lokomotiv musí znova začínať až od Kolesnika.

55:20
    Lokomotiv z čerstvými silami začína útok z vlastného pásma.

Tomáš Jaššo

Góly a asistencie: 13. Leino (Thomas, Anderson), 20. Thomas (Flood), 39. Leino (Flood, Anderson) – 37. Vasiljev (Novotný, Platt), 49. Gračjov (Korškov, Kronwall), 60. Holos (Averin, Plotnikov), 62. Jakovlev (Novotný)

KHL Medveščak Záhreb: Heeter (Dekanich) – Carle, Morrisonn, Martinovič, Flood, Popovič, Hutchinson, Kinrade – Thomas, Leino, Anderson – Segal, Pelletier, St. Pierre – Wright, Trotter, Hedberg – Glumac, Murray, Bjorkstrand.
    Lokomotiv Jaroslavľ: Sanford (41. Kolesnik) – Kronwall, Jakovlev, Holos, Vasiljev, Pašnin, Gorochov, Višnevskij, Ljubuškin – Plotnikov, Averin, Apalkov – Novotný, Konkov, Thornberg – Platt, Kapustin, Galimov – Kraskovsky, Gračjov, Korškov.

Rozhodca: Vasiljev, Naumov – Kuchava, Novikov