Real Madrid – Cornellà 5:0 (kon.) | Alavés – Espanyol 0:2 (kon.) | Alcoyano – Bilbao 1:1 (kon.)
Las Palmas – Vigo 2:1 (kon.) | Valladolid – Elche 0:0 (kon.)
Real Madrid
5:0 (3:0)
UE Cornellà
cz Utorok 02.12.2014, 20:00 • Santiago Bernabéu (Madrid) • Španielsky pohár

To je ode mě pro dnešek vše, přeji Vám hezký zbytek večera a u další online přenosů na počtenou. (21:59:37)

Real Madrid tak po prvním vyhraném vzájemném duelu zvítězil i tentokrát a s konečným skóre 9:1 postoupil do osmifinálových bojů Copa del Rey, kde se utká s lepším z dvojice L'Hospitalet – Atlético Madrid.

Po změně stran se ve stylu hry žádného z celků nicmoc nezměnilo a nadále jsme tak byli svědky dominance fotbalistů domácího celku, kteří ve zbytku druhé části přidali další dvě branky. Nejprve si nešťastný vlastní gól vstřelil obránce López a po něm přidal hráčům Cornelly pátý gól na cestu střídající Jesé.

Pětigólový zápas je za námi a vítězí v něm favorit Real Madrid. Madridský velkoklub však už po čtvrhodině hry mohl vinou penalty prohrávat, pokutový kop hostů však nebyl proměněn. Kvalita hráčů Bílého baletu se okázala hned záhy, když v 16. minutě otevřel skóre James Rodríguez. Real stačil do poločasu přidat ještě dvě slepené branky, když se v rozmezí jedné minuty trefil Isco a po něm podruhé v utkání James Rodríguez, který tak měl zaděláno na hattrick.

90+2

90+1
    Isco postupoval sám a pronikl až do pokutového území, kde po kontaktu s jedním z obránců upadl. Píšťalka hlavního rozhodčího však zůstala němá, podle jeho mínění se o nedovolený zákrok nejednalo.

90
    Standardní situaci Realu Madrid se ale hosté dokázali ubránit. Mezitím hlavní rozhodčí nastavil dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Jesé v pokutovém území přiťukl míč Muñozovi, jehož jedovatou ránu z patnácti metrů vytěsnil Alberzo na roh!

88
    Míč se nachází na kopačkách hráčů madridského velkoklubu, kteří ovšem nikam dopředu nespěchají a hru s míčem si před domácím publikem naplno užívají.

87
    K vidění teď bylo několik sportovních gest, kdy se hráči po svedených soubojích v obou pokutových územích navzájem omluvili a poplácali po zádech.

85
    Hra nyní postrádá spád a tempo není nikterak strhující. Řekl bych, že oba týmy již myslí na závěrečný hvizd.

83
    Tentokrát se tak stalo od protejšího rohového praporku, ale ani nyní to na přímé ohrožení brány nebylo.

82
    Hosté se dostali k pokutovému území, kde získali výhodu rohového kopu. Po něm musel míč z pokutového území vyboxovat Pacheco. Hráči Cornelly se však standardní situaci zopakují.

80
    Nyní se nebezpečným střeleckým pokusem prezentoval Medrán, jenž pálil zhruba z pětadvaceti metrů! Jeho jedovatá střela zamířila zhruba metr mimo bránu.

79
    Hostující hráči vůbec nestíhají a ofenzivní choutky fotbalistů Realu jsou stále silné.
    JESÉ - 5:0

77
    Real právě vstřelil branku!
    Domácí hráči připravili svým soupeřům na cestu "bůra". Přesnou přihrávku adresoval Isco, JESÉ vůbec neváhal a vypálil na vzdálenější tyč. Mířil přesně.

77
    Ve středu hrací plochy byl Garcíou nedovoleně zastaven rozběhnutý Medrán. Míč pro Real.
    Khedira po nebezpečném střetu.

75
    Před námi je závěrečná čtvrthodina hry, podaří se hostům zaznamenat čestný zásah nebo domácí přidají další gól?