Piešťany – Košice 3:1 (kon.) | Martin – Nitra 0:7 (kon.)
HC Škoda Plzeň
2:1 (2:0, 0:0, 0:1)
BK Mladá Boleslav
cz Štvrtok 05.03.2015, 17:30 • Home Monitoring Aréna • Generali play off Tipsport extraligy (CZ)

Z Plzně se s vámi loučí Michal Belšán, někdy příště u dalších přenosů na počtenou! (19:48:46)

Indiáni nakonec vybojovali výhru 2:1 a srovnávají stav série!

Skóre otevřel ve druhé minutě v oslabení Ryan Hollweg, v 10. minutě se trefil během přesilovky Nicholas Johnson. Hosté poté byli aktivnějším týmem a v 52. minutě zásluhou branky Martina Látala v oslabení snížili, vyrovnat už ale nedokázali. Stav série je tedy 1:1!

Nejlepší hráči: Matěj Machovský – Martin Růžička

60:00

59:49
    Puk opět ve středním pásmu!

59:32
    Domácí se dopustili hry vysokou holí, vhazování tedy následuje po levici Matěje Machovského.

59:16
    Domácí vyhodili alespoň do středního pásma.

59:09
    Puk byl přidržen u mantinelu a hra je tedy přerušena. Vhazovat se bude v útočném pásmu Mladé Boleslavi.

58:57
    Martin Růžička na střídačce, což znamená jediné – bruslaři to zkusí v šesti!

58:48
    Jeřábek dokázal vyhodit šikovně, není to ani icing.

58:36
    Ofsajd zastavil Mladou Boleslav v postupu dopředu. Navíc byl puk sražen do hlediště.

58:27
    Zatím hosté ponechají brankáře ve hře.

58:27
    Oddechový čas pro hosty.

58:27
    Kočí zalehl puk u mantinelu a hosté tak o útočné pásmo přijdou.

58:13
    Hollweg byl napadán a tak musel puk vyhodit pouze do středního pásma.

58:00
    Začala poslední dvouminutovka třetí třetiny.

57:40
    Zblokována byla i střela Jiřího Kučného na druhé straně.

57:16
    Nyní se ho ale v obranném pásmu ujal Ján Sýkora, jehož následný pokus zblokoval obránce.

56:51
    Domácím se nadále vůbec nedaří získat puk pod kontrolu.

56:12
    Mitja Robar napálil na modré puk, který jeden z domácích hráčů tečoval. Skončil tedy v ochranné síti.

56:08
    A Hollweg ho nyní odpálil na další zakázané uvolnění!

Michal Belšán

Góly a asistencie: 2. Hollweg (Bližňák), 10. Johnson (J. Sýkora, Jeřábek) – 52. Látal

HC Škoda Plzeň: Machovský (Mensator) – Jeřábek "A", Kadlec "C", Sklenička, Mozík, Boháč, Kubka, Pavlíček – Johnson "A", Simon, J. Sýkora – Schleiss, Bližňák, Indrák – Kubalík, Lev, Balej – Culek, T. Sýkora, Hollweg – Beran
    BK Mladá Boleslav: M. Růžička (Rittich) – Kučný, Vidmar, Holub, Kočí, Robar, Čermák – Látal, Broš "A", Klimenta – Pacovský, Výborný "C", Bárta – Mikulík, Kašpařík, Pabiška – Hyka, Musil, Lenc

Rozhodca: Úlehla, Hradil – Špůr, Ondráček