Slavia – Balticflora Teplice 3:10 (kon.) | Helas Brno – Chrudim 0:2 (kon.) | Sparta – Třinec 5:4 (kon.)
Kladno – Vysoké Mýto 2:3 (kon.) | Hradec Králové – Tango Brno 4:5 (kon.)
Sparta Praha
5:4 (2:1)
SKP Ocel Třinec
cz Piatok 06.03.2015, 20:00 • Arena Sparta, Podvinný mlýn • Futsal liga (ČR)

Z Podvinného mlýna je to pro dnešek vše. Krásný zbytek páteční noci a u sportovních přenosů na portálu Onlajny.com se opět těším na shledanou! (21:32:44)

Dramatický druhý poločas je u konce! Sparťané svému soupeři odskočili krátce po přestávce na rozdíl tří branek, hosté se ale zlepšeným výkonem vrátili zpět do hry. Samotný závěr zápasu byl nakonec gólovou přetahovanou, kterou lépe zvládl domácí favorit!

39:47
    Třinec právě vstřelil branku!
    Tak ještě je tu jeden kontaktní gól! Josef Cieslar náramně prošel sparťanskou obranou, jeho střela sice skončila na tyči, LUKÁŠ MENDROK ale balon pohotově doklepl do sítě!

39:35
    Sparta právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Miroslav Holeček vydoloval míč z pod nohy třineckého beka a poté ho předložil před prázdnou bránu PETRU ZAPLETALOVI!

39:07
    Mendrok připravil střeleckou pozici pro Kantora, ten byl ale v těžké pozici a z otočky Marešovu bránu přestřelil!

38:28
    Do konce zápasu zbývá půl druhé minuty, Třinec je po dalším gólu opět na polovině soupeře.

38:02
    Krásnou kombinaci předvedli futsalisté Třince! Po přihrávce Davida Kantora snížil na rozdíl jediné branky JAN OPLUŠTIL!

37:11
    Lukáš Mendrok zkazil dlouhý úsek třinecké kombinace nepřesným centrem, Sparta je zpět u míče.

36:13
    Třinečtí hrají opět bez brankáře, kombinace na útočné polovině zatím k žádné střele nevede.

35:20
    Podobný záměr v podobě přihrávky do pokutového území napodruhé Opluštilovi nevyšel, i proto se Sparta vrátila k míči a může si na chvíli oddychnout od bránění.

34:51
    Opluštil nebezpečně přihrával před bránu, sparťané nakonec odehráli na rohový kop.

33:58
    Pavel Stejskal mohl potrestat třineckou ztrátu, přečíslení dva na jednoho ale nevyřešil dobře, přihrávkou trefil jediného beka v bílém dresu.

32:41
    Holeček vystihl přihrávku a z vlastní poloviny chtěl skórovat do opuštěné brány, střílel nepřesně.

31:31
    Třinec s občasnými přestávkami neustále koketuje s prázdnou brankou, tu však sparťané ještě vůbec neohrozili.

30:41
    Sparta se po minutě konečně osvobodila, oživlý Třinec Pražany sevřel před vlastní brankou!

29:44
    David Kantor šel po velké chybě Sparty sám na Mareše, ten se štěstím vytěsnil střelu mimo!

29:33
    Hosté se odhodlali ke hře bez brankáře a okamžitě toho využívají! David Kantor na hranici pokutového území přiklepl balon k osamocenému JANU OPLUŠTILOVI, který přesně zakončil do sparťanské brány!

29:01
    Hosté si vybrali po čtvrté inkasované brance oddechový čas.

29:01
    Sparta odskakuje soupeři na rozdíl tří branek! Po přihrávce Martina Dlouhého se tečovanou střelou z dálky prosadil DAVID FRIČ!

Jiří Čihák

Góly: 6. Křemen (Rott), 13. Zapletal (Stejskal), 23. Holeček (Vodecký), 30. Frič (Dlouhý), 40. Zapletal (Holeček) – 17. Mendrok (Sierota), 30. Opluštil (Kantor), 39. Opluštil (Kantor), 40. Mendrok (Cieslar)

Karty:   10. Rott (SPA), 16. Frič (SPA) – 14. Baron (TRI)

Sparta Praha: Mareš (Pytloun) – Holeček, Vodecký, Dlouhý, Frič, Havrda, Kuč, Stejskal, Hanzlík, Zapletal, Tichý, Křemen, Rott (C)
    SKP Ocel Třinec: Sikora (Kreželok) – Mendrok (C), Cieslar, Kantor, Sniegoň, Opluštil, Baron, Sierota, Przyczko

Rozhodca: Melničuk, Cílek