Bayern – Mainz 2:0 (kon.) | Dortmund – Brémy 3:2 (kon.) | Mönchengladbach – Augsburg 1:3 (kon.)
Hoffenheim – Hertha 2:1 (kon.) | Hannover – Freiburg 2:1 (kon.) | Frankfurt – Leverkusen 2:1 (kon.)
Hamburger – Schalke 2:0 (kon.) | Kolín nad Rýnom – Wolfsburg 2:2 (kon.) | Paderborn – Stuttgart 1:2 (kon.)
Borussia Mönchengladbach
1:3 (1:0)
FC Augsburg
Sobota 23.05.2015, 15:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Nemecká Bundesliga

Tak a je dobojované. Z víťazstva sa tešia hráči Augsburgu, ktorí v dnešnom stretnutí víťazia 3:1. Za domácich sa v 36.minúte presadil Raffael, no a za hostí skórovali Højbjerg, Matavž a Mölders. Borussia sa po zápase nachádza na 3.mieste, Augsburg na 6.priečke.

To je odo mňa všetko. Prajem Vám ešte príjemný deň. (17:25:12)

90+5
    Sascha MÖLDERS - 1:3

90+5
    FC Augsburg dal gól!
    Tak predsa ešte jeden gól. SASCHA MÖLDERS dostal prihrávku za obranu hostí a prehodil bezmocného brankára Sommera. Už je to o dva góly a pravdepodobne je po všetkom.

90+3
    Kruse (Mönchengladbach) videl za protesty žltú kartu. A musíme mu dať zapravdu, lebo mal pravdu.

90+2
    Domáci získali výhodu priameho kopu zo zaujímavej pozície. Toto je jedna z posledných šancí na vyrovnanie. Bude tomu tak?

90+1
    Zatiaľ sa len ošetroval jeden z hráčov hostí, ktorý ležal na zemi dobré dve minútky.

90
    Nadstavený čas v 2.polčase sú 3 minúty!

89
    Stretnutie sa už iba dohráva. Uvidíme koľko minút nadstaví hlavný rozhodca.

87
    Obrovská šanca domácich! Johnson dostal výbornú prihrávku za obranu hostí a už sa ocitol iba pred brankárom Hitzom. Lenže spracovanie nebolo práve najlepšie a následná strela tiež nie, keďže prestrelil bránu hostí!

86
    Za lakeť v tvári hosťujúceho hráča videl Wendt (Mönchengladbach) žltú kartu.

85
    Augsburg sa dokonca posúva už na piatu priečku, keď predbehol aj Schalke 04. To prehráva na pôde Hamburgu 0:2!

84
    Striedanie v tíme Borussie Mönchengladbach: ihrisko opúšťa Hazard, jeho miesto zaujíma Traore.

83
    Nebezpečná strela domácich! Jej autorom bol Kruse, lenže lopta mu úplne nesadla, a tak z dobrej pozície len prestrelil! Toto sa určite dalo zakončiť lepšie.

82
    Mönchengladbach sa aj snaží zaútočiť, no v desiatich to nie je jednoduché. Borussia sa nevzdáva a tlačí sa dopredu.

81
    Augsburg drží loptu na svojich kopačkách čo najdlhšie a to sa nepáči domácim fanúšikom. Tí pískajú, no nie je im to nič platné.

80
    Do konca stretnutia ostáva 10 minút. Podarí sa ešte domácim niečo urobiť s týmto stretnutím?