Levante – Elche 0:0 (kon.) | Bilbao – Villarreal 4:0 (kon.) | Barcelona – La Coruña 2:2 (kon.)
Granada – Atlético Madrid 0:0 (kon.) | Rayo Vallecano – Sociedad 2:4 (kon.) | Eibar – Córdoba 3:0 (kon.)
Vigo – Espanyol 3:2 (kon.) | Almería – Valencia 2:3 (kon.) | Malaga – Sevilla 2:3 (kon.)
Real Madrid – Getafe 7:3 (kon.)
UD Almería
2:3 (2:2)
Valencia CF
Sobota 23.05.2015, 18:30 • Estadio de los Juegos Mediterráneos (Almeria) • Španielska LaLiga

Dramatický zápas v Almeríi sa skončil. V druhom polčase padol iba jeden gól, ktorý zaznamenal Alcácer, a práve útočník Valencie zabezpečil hosťom konečné štvrté miesto v tabuľke. Hostia dnes potrebovali vyhrať, a nakoniec sa im to aj podarilo. Celý zápas bol veľmi napínavý, padlo množstvo gólov a videli sme aj červenú kartu, ktorú uvidel v 89. minúte kapitán hostí Parejo,
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (20:23:01)

90+5

90+5
    Prebieha posledná minúta nadstaveného času. Loptu má brankár Valencie, ktorý ju posiela ďaleko na polovicu Almeríe.

90+4
    Domáci takmer neustále s loptou na kopačkách, ale proti obrane Valencie sa nedokážu presadiť. Hostia ich držia ďaleko od svojej brány a smerujú za veľmi dôležitým víťazstvom.

90+3
    Po faule na Verzu zahrávali domáci priamy kop z cca 30 metrov, ale stále nedokážu vyslať na bránu Valencie žiadnu strelu.

90+2
    Fuego vidí žltú kartu za faul na Verzu.

90+1
    Corona poslal z priameho kopu na bránu Valenciu peknú strelu, ale lopta smerovala tesne vedľa ľavej žrde.

90+1
    V druhom polčase sa bude nadstavovať 5 minút.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času, a nasleduje priamy kop Almeríe z cca 25 metrov.

89
    Kapitán Valencie Parejo dostáva druhú žltú kartu a teda aj červenú. Druhú žltú kartu dostal za hru rukou, a mieri predčasne do šatne.

88
    Brankár Alves je na lavičke náhradníkov a na koleno dostal veľký ľadový obklad. Na hracej ploche si hostia strážia tesný náskok, ale domáci sú v závere zápasu veľmi aktívni.

88
    Ani tento pokus domácim nevyšiel, a celá akcia Almeríe sa končí odkopom od brány Valencie.

87
    Je tu ďalší faul Valencie a ďalší priamy kop Almeríe, tentokrát asi 30 metrov od brány hostí.

86
    Gayá vidí žltú kartu za faul na hráča Almeríe.

86
    Faul Almeríe v strede ihriska a priamy kop pre Valenciu. Hostia už len bránia, a do útoku sa príliš nepúšťajú.

85
    Soriano si robil priestor v 16ke Valencie, ale akciu domáceho tímu zastavil ofsajd. Hráči Almeríe sa snažia vyrovnať, ale chýba im aj kúsok šťastia.