MŠK Kežmarok
0:7 (0:1, 0:2, 0:4)
HBK Hokejmarket Skalica
Sobota 03.10.2015, 13:00 • Areál ZŠ Dr. D. Fischera • Extraliga (SK)

Po zápase sme zastihli trénera domácich Dávida Mikšu, ktorý sa k celému priebehu zápasu vyjadril takto:
    Bol to super zápas!!! Do konca druhej tretiny. Napriek tomu, že sme prehrávali 3:0 to bol pekný vyrovnaný zápas, kde super využil svoje šance a my sme to šťastie nemali. Skalica dobre bránila, a hrozila z protiútokov. My sme si však taktiež vypracovali dostatok šancí, len nám to tam nepadlo. V čas nasej presilovky 5 na 3 v poslednej tretine sme dostali 5 minútový trest. Treba uznať že zbytočne a zaslúžene. Odvtedy sme už nemali šancu zo Skalicou držať krok, paradoxne v čase keď sme chceli s výsledkom ešte niečo urobiť. Skalica je skúsené mužstvo, dnes odohrala výborný zápas, my sa musíme ešte naučiť zvládať takéto zápasy. (18:59:48)

44:47
    Vylúčenie na strany Skalice Pollák 2 minúty – podrazenie.

43:46
    ŠKADRA prispieva ďalším gólom. Kežmarok je sklamaný.

43:03
    FILO strieľa ďalší gól. Skalica pokračuje v gólostreľbe.

42:39
    Kromka Branislav dostal 10 minútový osobný trest.

38:19
    Kapitán Kežmarku Oskar Šlachtič dostal 5+OK za údery na hlavu a krk.

37:31
    Hráč Skalice Martinusík dostal 2 minúty za krošček.

37:11
    Hráč Skalice Salajka dostal menší dvoj minútový trest za hákovanie.

36:09
    Skalica hrá so štyrmi hráčmi.

35:34
    Hráč Skalice Zelenka fauloval útočníka žltých Pisarčíka. Dostal 2 minúty za podrazenie.

34:15
    Rozhodcovia neuznali gól Kežmarčanov.

34:09
    Presilová hra pre domácich. Hráč Skalice Salajka dostal 2 minúty za sekanie.

33:53
    Pisarčíkova strela lízla konštrukciu brány.

31:30
    Kežmarčania sa snažia streliť gól. No zatiaľ neúspešne.

30:01
    Začala sa tretia tretina.

30:00
    Druhá tretina sa skončila.

Eva Jakubčová

Hľadáme spravodajcu pre tím MŠK Kežmarok. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 12. Krajsa (Škadra, Válek), 26. Patinka (Rampáček), 29. Smetana (Rampáček), 43. Válek, 43. Pollák (Černek, Vadík), 44. Filo (Martinusík, Rampáček), 44. Škadra (Daniel)

MŠK Kežmarok: Pristaš, Sudor – Šlachtič, Bednár, Kundľa, Kovalčík J., Čarnogurský, Dejneka, Kromka B., – Godalla, Pisarčík, Teplický, Oravec, Kopkáš, Knapik, Fečunda, Glevaňák, Tóth, Havíra, Lipták, Klein
    HBK Hokejmarket Skalica: Komenda, Černáček – Daniel, Zelenka, Šalajka, Janáč, Filo – Rampáček, Martinusík, Patinka, Válek, Krajsa, Škadra, Vadík, Černek, Pollák, Smetana

Rozhodca: Matejka – Neczli