Litvínov – Vienna 2:2 (po pr.) | Skellefteå – Košice 3:0 (kon.) | Tappara – Vítkovice 2:1 (kon.)
TPS – Jyväskylä 4:1 (kon.) | Kärpät – Düsseldorf 3:0 (kon.) | Linköping – Liberec 3:6 (kon.)
Växjö – Djurgården 3:3 (kon.) | Storhamar – Salzburg 3:2 (kon.) | Stavanger – Eisbären 3:3 (kon.)
Frölunda – Ingolstadt 4:1 (po pr.) | HV71 – Třinec 3:1 (kon.) | Mannheim – Blues 3:2 (kon.)
Mníchov – Rauma 0:3 (kon.) | Zürich – Sparta Praha 0:3 (kon.) | Davos – IFK Helsinky 5:2 (kon.)
Luleå – Färjestad 1:3 (kon.)
Stavanger Oilers
3:3 (1:1, 2:2, 0:0)
Eisbären Berlín
cz Utorok 06.10.2015, 19:00Liga majstrov • 1/16 finále

Ve třetí třetině se skóre neměnilo a Eisbären Berlin mohou tedy dnes slavit postup do osmifinále hokejové ligy mistrů! Ode mne je to pro dnešní večer vše. Přeji Vám tedy hezký zbytek večera a u dalšího onlajnu se těší Daniel Maňák. (21:18:17)

A je dobojováno. Eisbären Berlin vítězí na ledě Stavanger Oilers dnes 3:3, celkové skóre je tedy 3:6.

59:30
    Půl minuty dělí Eisbären Berlin od postupu do osmifinále.

58:50
    Domácí už zcela rezignovali a nechávají zápas víceméně dohrávat Berlíňany.

58:00
    Poslední 2 minuty zápasu.

56:44
    Medvědi neponechávají nic náhodě. Snaží se ještě tlačit na bránu soupeře a jsou teď mnohem aktivnější.

55:41
    Pokud se nestane zázrak, o postupujícím do osmifinále je rozhodnuto.

55:30
    Nehrají ani zdaleka tak útočný hokej, jako tomu bylo ke konci první a celou druhou třetinu.

55:20
    Šance na vyrovnání celkového skóre stále žije, ale s momentálním stylem hry domácích je to velmi nepravděpodobné.

55:00
    Máme před sebou posledních 5 minut dnešního zápasu a domácí hrají přesilovku.

54:19
    Travis Mulock, střelec jednoho z gólů hostů vyloučen na 2 minuty za hákování.