Hurikán Bratislava – ATU Košice 6:11 (kon.) | Lido Bratislava – Florko Košice 6:8 (kon.) | Grasshoppers Žilina – ŠK 1. FBC Trenčín 6:7 (kon.)
M-Šport Trenčín – Nižná 9:3 (kon.) | Prešov – Záhorská Bystrica 9:3 (kon.) | Sabinov – Skalica 4:6 (kon.)
M-Šport Salming Team Trenčín
9:3 (2:1, 3:1, 4:1)
TJ A-FbO Nižná
Sobota 14.11.2015, 17:45Salming extraliga

S konštatovaním, že Trenčín doma jednoznačne zdolal Nižnú, sa s vami lúčim a prajem príjemný zvyšok večera! Na Onlajny.eu vám prinesieme ešte večerný duel Sabinov – Skalica, rovnako vám naživo priblížime aj všetky zajtrajšie zápasy. Zostaňte s nami. (19:47:05)

Trenčín dnes hladko zdolal Nižnú, keď po vyrovnanej prvej tretine dominoval a hosťom dovolil zápas krátko zdramatizovať len v úvode tretej časti, keď Nižná stiahla na rozdiel dvoch gólov. Domáci však napokon potvrdili hernú prevahu a zaslúžene triumfovali.

59:30
    V závere ešte uvidíme jedno vylúčenie, domáci útočník Jozef Fleger inkasuje dvojminútový trest za sekanie.

56:09
    M-Šport Salming Team Trenčín dáva gól!
    Domáci si záver stretnutia evidentne užívajú, a aj keď vo florbale môžeme zažiť všeličo, tak je zrejme jasné, že dva body ostanú v Trenčíne. Už deviaty gól M-Športu zaznamenal MATÚŠ MACHARA!
    Asistencia: Miroslav Mikolaj

52:47
    Domáci striedajú brankárov, miesto Radovana Šlosára dostane v závere stretnutia šancu Jozef Žákech.

52:47
    Zdá sa, že je rozhodnuté, Trenčín vyhráva už o päť gólov a toto už si domáci nenechajú vziať. Strelecky sa presadil skúsený MIROSLAV MIKOLAJ!
    Asistencia: Adrian Seewald

48:56
    Trenčín je čím ďalej tým bližšie k triumfu, vedie už o štyri góly a do konca ostáva niečo vyše desať minút! Dôležitý gól strieľa PETER KLAPITA!
    Asistencia: Peter Heleš

46:18
    Trenčín odpovedá tým najlepším spôsobom a opäť je to o tri góly! PETER HELEŠ strieľa dôležitý šiesty presný zásah M-Športu.
    Asistencia: Patrik Meliš

45:40
    Nižná dala gól!
    Tak ešte možno bude dráma! ANTON SUĽA znižuje na rozdiel dvoch gólov!
    Asistencia: Timotej Dedinský

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Dnešné stretnutie sleduje 50 divákov.

Druhá časť hry priniesla zvýraznenie náskoku Trenčanov, ktorí majú pred treťou tretinou výbornú pozíciu a pokiaľ nič nepokazia, tak zvíťazia v tomto dôležitom stretnutí. Nižná v závere tretiny ešte znížila, stále však stráca tri presné zásahy.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:24
    Nižná dáva gól!
    Tak hostia ešte predsa len znižujú a pôjdu do prestávky spokojnejší. Presadil sa TOMÁŠ REGULY!
    Asistencia: Martin Latka

29:48
    Trenčania sa poriadne rozbehli a v polovici zápasu vyhrávajú už rozdielom štyroch gólov, vytvárajú si solídny základ pre víťazstvo! Svoj druhý bod zaznamenáva RÓBERT ŠEVČÍK!
    Asistencia: Jakub Múčka

29:37
    Evidujeme prvé vylúčenie, za nedovolené bránenie inkasuje menší dvojminútový trest domáci Peter Heleš.

26:33
    LUKÁŠ MANDINEC zvyšuje už na rozdiel triedy v prospech domácich!
    Asistencia: Juraj Matejka

21:59
    Ako Trenčania dobre zakončili úvodnú časť, tak ešte lepšie začínajú druhú tretinu. MATÚŠ MACHARA pridáva svoj druhý dnešný presný zásah!
    Asistencia: Róbert Ševčík

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Góly a asistencie: 12. Machara (Múčka), 20. Matejka (P. Heleš), 22. Machara (Ševčík), 27. Mandinec (Matejka), 30. Ševčík (Múčka), 47. P. Heleš (Meliš), 49. Klapita (P. Heleš), 53. Mikolaj (Seewald), 57. Machara (Mikolaj) – 8. Cvoliga (Reguly), 40. Reguly (Latka), 46. Suľa (Dedinský)

M-Šport Salming Team Trenčín: Šlosár (53. Žákech) – Meliš, Ševčík, Dávidek, Machara, Mandinec, Heleš, Klapita, Matejka (C), Mikolaj, Fleger, Heleš, Múčka, Rebroš, Seewald, Dej, Žákech
    TJ A-FbO Nižná: Staroň – Čuporák, Dedinský, Hujo, Cvoliga, Suľa, Bulla, Píši, Belko, Latka, Ferianc, Medžo (C), Reguly, Mačňák, Zemančík

Rozhodca: Cíbik, Tomáš