Nové Mesto n/V – Žilina B 2:0 (kon.) | Prešov – Dolný Kubín 2:0 (kon.) | Lok. Košice – Haniska 1:0 (kon.)
FC Tatran Prešov
2:0 (2:0)
MFK Dynamo Dolný Kubín
Nedeľa 22.11.2015, 13:00MONACObet liga

Je to tak, Prešov si dvojgólový náskok ustrážil a zimnú prestávku začne vo víťaznej nálade. S týmto konštatovaním sa s vami pre dnešok lúčime. Ďakujeme za pozornosť a prajeme krásny zvyšok dňa. (14:47:56)

90+1

89
    Prebieha predposledná minúta riadnej hracej doby tohto zápasu a na trávniku sa nedeje nič výnimočnejšie. Domáci futbalisti majú loptu pod kontrolou a zisk troch bodov si už s určitosťou postrážia.

88
    Striedanie v tíme 1. FC Tatran Prešov: z ihriska odchádza Peter Katona, prichádza Filip Maník.

87
    Domáci futbalisti to napokon skúsili aj strelecky, ale zakončili iba mimo bránky. Šanca hostí na zníženie skóre a následné vybojovanie remízy je už takmer nereálna.

87
    Tatran má loptu na svojich kopačkách a drží sa na útočnej polovici, kde dokonca oblieha bránku súpera. Zdá sa, že v tomto dueli sa už nič zaujímavejšie nestane.

85
    Hostia ale napokon prešli iba za deliacu čiaru a loptu posunuli do autu. Nasledovať bude vhadzovanie prešovksého celku.

84
    Dolnokubínčania už nemajú čo stratiť. Loptu si prevzali pri vlastnej bránke a ešte sa pokúsia o prechod do útoku.

82
    Hostia napokon predsa len z uhla vybojovali nebezpečný voľný kop, ale po ňom nedokázali zakončiť presne. Barát mohol ostať pokojný.

81
    Vyzerá to, že v Prešove sa už zápas dohrá bez väčšieho vzrušenia. Domáci hráči majú loptu plne pod kontrolou a súpera do šancí vôbec nepúšťajú.

77
    Dolný Kubín to ešte skúšal po vybojovanom vhadzovaní v strede ihriska, ale ďaleko sa nedostal a bol odzbrojený.

76
    Striedanie v tíme MFK Dolný Kubín: z ihriska odchádza Riccardo Biasini, prichádza Siradji Sani.

75
    Prešovskí hráči sa ale rozhodne nedržia na vlastnej obrannej polovici. Práve naopak, aj terza prešli až k bránke súpera, no strelecky ju minuli. Na strely mimo bránky je to zz pohľadu domácich aktuálne 2:1.

73
    Prešovčania vybojovali vhadzovanie na svojej polovici a s jeho realizáciou sa vôbec nemusia ponáhľať. Naťahovanie času im teraz plne vyhovuje.

70
    Domáci si už loptu prevzali späť na svoje kopačky a presunuli sa do útoku, kde sa budú snažiť niečo nebezpečné vymyslieť.

69
    Hostia si loptu prevzali na vlastnej polovici a pokúsili sa zaútočiť. Dolný Kubín síce prešiel deliacu čiaru a chcel sa prepracovať až k šestnástke, ale tam výborne zasiahli Prešovčania a súpera ďalej nepustili.

67
    Prešovskí futbalisti majú loptu i duel plne vo svojej moci. Prešovčania približne 20 minút pred záverečným hvizdom vedú 2:0 a súpera do šancí nepúšťajú, čo značí, že si pred zimnou prestávkou s najväčšou pravdepodobnosťou pripíšu tri body.

65
    Striedanie v tíme 1. FC Tatran Prešov: z ihriska odchádza Lukáš Hruška, prichádza Filip Voda.

64
    Východniari stále útočia, ale hostia sa po zmene strán dobre bránia. Pomer striel na bránku sa nemení, Prešov vedie 4:1.