Omsk – D. Moskva 3:2 (2:1 po s.n.) | Barys – Viťaz 4:1 (kon.) | Jekaterinburg – Záhreb 0:1 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk – HC Slovan 1:3 (kon.) | Čeljabinsk – Ufa 1:3 (kon.) | Helsinki – Kazaň 2:1 (kon.)
Riga – Togliatti 2:0 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
HC Salavat Julajev Ufa
cz Nedeľa 29.11.2015, 12:30 • Yunost Sport Palace • KHL

Dnes je to pro tuto chvíli z mé strany vše. Budu na Vás těšit u dalšího online – přenosu. Příjemný den! (14:50:02)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Pavel Francouz (CLJ) 60 minut, 38 zákroků, 3 góly, 95 %
    Filip Novák (CLJ) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:45
    Martin Růžička (CLJ) 0+0, 1 střela, čas na 6:30

Právě skončilo utkání kontinentální hokejové ligy mezi Traktorem Čeljabinsk a týmem Salavat Julajev Ufa, které skončilo vítězstvím hostujícího týmu. Po bezbrankovém prvním dějství nám druhá třetina nabídla 2 góly, o které se postarali Andreas Engqvist a na straně Traktoru se prosadil Alaxej Kručinin. Třetí perioda přinesla rozhodnutí zápasu. V 52. minutě se v přesilové hře trefil Alexander Loginov a v předposlední minutě pečetil výhru Ufy gólem do prázdné klece Maxim Majorov a Salavat Julajev tak prodloužili sérii vítězství už na 5 zápasů.

59:35
    Zápas se už dohrává jen z povinnosti a už se nic nestane.
    58:55 Maxim MAJOROV - 1:3

58:55
    Ufa právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Střelu obránce Traktoru schytal Teemu Hartikainen, který zůstal ležet v obranném pásmu. Odražený puk se dostal k MAXIMU MAJOROVOVI, který uháněl sám na prázdnou bránu a nebyl pro něj problém vsítit třetí gól svého týmu. Asistence. Teemu Hartikainen.

58:42
    Francouz prchá na střídačku. Domácí to zkouší v 6 hráčích v poli.

58:00
    Jsou zde poslední dvě minuty třetí třetiny. Podaří se vstřelil Traktoru vyrovnávací gól nebo Ufa uhájí svoje vedení?

56:59
    Glinkinův bekhendový pokus končí mimo bránu Svedberga.

55:56
    Pavel Francouz raději přidržel kotouč před dojíždějícím soupeřem a nechává obě strany vystřídat.

54:50
    Nahozený kotouč dojíždí jako první Lazarev, zakázané uvolnění se tak pískat nebude a Ufa může pokračovat v útoku.

53:20
    Hosté se snaží přidat další branku a utkání tím definitivně rozhodnout, ale zatím se jim nedaří přidat pojistku v podobě gólu.
    51:48 Alexander LOGINOV - 1:2

51:48
    Hosté jdou do vedení!! Hráči Salavatu Julajev dlouho kombinovali v útočném pásmu, až se puk dostal na modrou čáru, odkud ALEXANDER LOGINOV prostřelili clonu hráčů před Francouzem a puk skončil až v jeho síti. Asistence: Andreas Engqvist, Linus Omark.

50:49
    Alexander Šinin oslabuje svůj tým a jde si odpočinout na dvě minuty za nedovolené bránění.

50:36
    Nestěrov na ledě a Ufa přechází do ofenzívy.

50:01
    Svedberg se nyní musel v brankovišti ohánět, ale svou klec uhájil.

49:25
    Ke střele se po kombinaci Traktoru dostal domácí obránce, ale trefil pouze clonícího hráče Ufy. Následně se Salavat Julajev osvobozují.

Radomír Fukala

Góly a asistencie: 32. Kručinin (Čistov) – 30. Engqvist (Loginov), 52. Loginov (Engqvist, Omark), 59. Majorov (Hartikainen)

Traktor Čeljabinsk: Francouz (Demčenko) – Novák, Pervyšin, Quint (C), Borodkin, Šinin, Klimontov, Petrov (A), Žuldikov – Glinkin, Popov (A), Jakucenja – Čistov, Pesťunov, Kručinin – Gubarev, Rybakov, Kokujov – Šarov, Osnovin, Růžička
    HC Salavat Julajev Ufa: Svedberg (Sochatskij) – Lepistö, Loginov, Gončarov, Višněvskij, Bodrov, Arzamascev, Derljuk, Culygin – Omark, Engqvist, Grigorenko (C) – Majorov, Prochorkin (A), Hartikainen – Nestěrov, Chlystov (A), Lazarev – Černov, Vorobjov, Lisin

Rozhodca: Jeřábek, Boman – Matjuša,Šichanov