Boston – Detroit 1:5 (kon.) | Philadelphia – NJ Devils 2:0 (kon.) | Chicago – Pittsburgh 0:2 (kon.)
Colorado – Dallas 4:2 (kon.) | Vancouver – Edmonton 5:3 (kon.) | LA Kings – Anaheim 6:1 (kon.)
Philadelphia Flyers
2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
New Jersey Devils
cz Štvrtok 29.09.2016, 01:15 • PPL Center, Allentown • Príprava NHL
    Devils padli na ledě Flyers 0:2

Zápas je za námi a Flyers zaslouženě vyhrávají nad Devils 2:0, vrací jim tak stejnou mincí porážku z úvodního zápasu. Philadelphia byla po většinu zápasu lepším mužstvem, což góly potvrdil Konecny a Raffl, kteří byli zároveň asi nejlepšími hráči svého mužstva. (03:39:41)

59:37
    Důležuté vhazování vyhráli FLyers, kteří nyní drží puk na svých hokejkách a šetří čas.

59:29
    Oddechový čas pro domácí., kteří dostávají šanci na odpočinek.

59:29
    Flyers vyhazují na zakázané uvolnění, o vítězi dnešního zápasu je pravděpodobně rozhodnuto.

59:19
    Devils se usadili v útočném pásmu a snaží se ještě alespoň zkorigovat výsledek.

58:58
    Hosté hrají v šesti!

58:43

58:18
    Ke střele se dostal Schenn, ale netrefil bránu.

57:46
    Flyers se nikam neženou, i přes to kombinují v obranné třetině soupeře.

57:17
    Devils by potřebovali útočit, ale místo toho se musí bránit ve čtyřech, za tohle kouč Hynes Bena Thomsona určitě nepochválí.

56:44
    Ben Thomson si neuhlídal hokejku, kterou zasáhl soupeře do obličeje a odpyká si za to dvě minuty.

56:29
    Merill se dostal ke střele od modré, ale ta skončila mimo. Ve stejné šanci se objevil i Helgeson, ale ani on neuspěl.

56:15
    Ben Thomson zkusil bekhendem překvapit Lyona, pak byl tvrdě dohrán O´Neillem a na hřišti se znova postrkávalo. Rozhodčí však situaci zvládli.

55:36
    Devils se po delší době usadili v útočné třetině, ale jejich útok neměl dlouhého trvání, hosté jsou opět za svou vlastní bránou.

55:06
    Philadelphii Flyers se nepovedla rozehrávka, ta skončila až za bránou Kinkaida a způsobila zakázané uvolnění.

54:06
    Znova to byl Raffl, kdo se po skončené přesilovce dostal do dobré pozice. Z blízka však Kinkaida nepřekonal. Následuje další komerční přestávka.