Masters Česká republika – Old Boys SVK sk 6:5 (2:1 po s.n.) | Pardubice – Martin sk 7:1 (kon.)
HBK Hokejmarket Skalica
5:2 (3:0, 1:2, 1:0)
Jokerit Petržalka
Sobota 22.10.2016, 13:00 • THE PALETY ARÉNA • Extraliga (SK) • 10. kolo

Skončilo sa nám stretnutie medzi domácou Skalicou a hosťami z Jokeritu. V prvej a druhej tretine sme videli po 3 góly, no tretia tretina priniesla len jeden jediný z hokejky Rampáčeka, ktorý si dnes pripísal dva úspešné gólové zásahy. Od nás je to pre dnešok všetko, ďakujeme za pozornosť. Dovidenia. (15:26:33)

44:50
    Bežia nám posledné sekundy dnešného stretnutia. Skalica si dnes pripíše do tabuľky všetky 3 body.

43:29
    Jokerit sa snaží streliť aspoň ešte jeden gól, no Černáček predvádza skvelý výkon.

42:20
    Posledná šanca pre hostí na malý zázrak. Nikolas Kovalovský dostáva dve minúty za podrazenie.

41:27
    Jokerit sa dostal do úniku 2 na 1.Chudý hľadal na druhej strane Kováča, no tomu loptička ušla z hokejky, a tak sa domáci dokázali ubrániť.

40:16
    Skalica je v tlaku. Od modrej preverili Oborila Válek spolu s Patinkom, no ani jeden nenašiel cestu za gólmanov chrbát.

38:55
    Skalica dáva gól! Skalica dáva gól v oslabení. MILAN RAMPÁČEK svojim druhým gólom prispieva k vedeniu domácich už 5:2. Asistencie Válek.

38:46
    Zelenka dostáva dve minúty za hokejku v tvári protihráča. Šanca pre Jokerit je to opäť.

37:54
    Domáci išli do početnej výhody, no zastavil ich hvizd rozhodcu, ktorý píska ofsajd.

36:45
    Skalica má zrejme to najhoršie už za sebou, na ihrisku im chýba už len 1 hráč, konkrétne Salajka.

36:11
    Fantastický výkon domácej Skalice, ktorá sa zubami, nechtami s prehľadom bráni. Jokerit začína byť v koncovke zúfalí.

35:13
    Obrovská šanca pre Jokerit, ktorý bude mať presilovku 5 na 3. Salajka inkasuje dve minúty za držanie.

34:43
    Poriadne sa nám začalo hrať do tela, Daniel dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

33:17
    Rampáček mohol zvýšiť na 5:2, no Oboril aj s obrovským šťastím vyráža puk do bezpečia.

32:06
    Pardel to skúsil z ťažkého uhľa švihom, no iba preveril pravý betón gólmana Skalice

31:22
    Martinusík to skúsil spoza kruhov švihom, no neuspel. O pár sekúnd mal nájazd sám na brankára hostí, no znovu sa mu nepodarilo skórovať.

30:01
    Začala sa tretia tretina.

Máme za sebou druhú tretinu, ktorá nám priniesla opäť 3 gólové zásahy, no domáci pôjdu do poslednej časti hry s 2-gólovým náskokom.

Michal Štetina

Góly a asistencie: 6. Rampáček (Martinusík), 7. Salajka (Martinusík), 10. Sobol (Válek), 27. Sobol (Martinusík), 39. Rampáček (Válek) – 24. Kováč (Axamit), 25. Božík (Virág)

HBK Hokejmarket Skalica: Černáček (Poláček) – Sobol, Daniel, Zelenka (C), Salajka, Babiar – Rampáček, Martinusík, Válek, Čulen, Pollák, Kovalovský, Škadra, Vadík, Janáč
    Jokerit Petržalka: Letko (Oboril) – Pardel, Metzner, Šúrek, Šulek, Vančo, Chudý, Varga, Kováč, Božík, Šemetka, Sodoma, Guba, Axamit, Virág, Caschan

Rozhodca: Neczli – Linek