Masters Česká republika – Old Boys SVK sk 6:5 (2:1 po s.n.) | Pardubice – Martin sk 7:1 (kon.)
po s.s. (2:1)
Masters Česká republika
6:5 (2:1, 2:0, 1:4)
Old Boys Slovakia
cz Sobota 22.10.2016, 12:00Československý Superpohár

Ode mě je to pro tuto chvíli vše, nezapomeňte od 15. hodiny sledovat hlavní střetnutí dnešního Československého Superpoháru, mezi Pardubicemi a Martinem! (14:04:29)

Velice zajímavé střetnutí je tak u konce, přetahovaná ve třetí třetině nakonec dovedla utkání až do samostatných stříleních, ve kterých zvítězili domácí, kteří tak nyní přebírají pohár.

45:00
    V samostatných stříleních zvítězil tým Masters Česká republika.
    Domácí SLAVOMÍR ŠVANCAR tak dává rozhodující nájezd a vlastně kompletu hattrick!

2:0
    Lipár gólmana nepřekonal, stav zůstává 2:0.

2. séria
    2:0
    Švancar prokázal zkušenost a posílá domácí už do dvoubrankového vedení.

2. séria
    1:0
    Chmelík měl na holi vyrovnání, domácí brankář ale dokázal lapačkou míček přizvednou a zamezit tak jinak jasné brance.

1. séria
    1:0
    Dobrý dlouho vyčkával a poté svižně zamířil do pravé strany, tedy po lapačku a je to 1:0.

1. séria
    0:0
    Hostující Krajsa už si položil nepatrně brankáře, míček přes něho ale do branky neposlal.

Samostatná střílení začínají.

Dramatická třetí třetina tak rozhodla o konečné stavu 5:5 a tedy o tom, že o vítězi rozhodne až samostatné střílení. To začíná už za malou chvíli!

45:00

44:59
    Slovensko ještě ztratilo při rozehrávce míček a Češi chtěli trestat, střela ale vyšla zřejmě se sirénou, takže kdyby Komenda nečapnul, případný gól by stejně zřejmě neplatil.

Ondřej Novotný

Góly a asistencie: 5. Dobrý (Švancar, Lucák), 8. Tlustý (Menc), 18. Komůrka, 28. Švancar (Böhm), 44. Švancar (Böhm, Dobrý), rozh. náj. Švancar – 10. Roháčik (Leszko), 31. Rehák (Stanko), 39. Kochan (Slavoj Vojčík), 40. Stanko (Zemeš, Rehák), 42. Roháčik (Miko)