Metallurg Magnitogorsk – Novosibirsk 3:2 (kon.) | Čeljabinsk – Omsk 3:1 (kon.) | Ufa – Novokuzneck 4:3 (kon.)
Viťaz – Riga 3:2 (kon.) | D. Moskva – Helsinki 3:0 (kon.)
Dynamo Moskva
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Jokerit Helsinki
cz Piatok 28.10.2016, 18:30 • VTB Ice Palace • KHL

Děkuji za pozornost a přeji Vám hezký zbytek večera! (21:05:09)

Hity – 1:1 (10:9)

Dinamo Moskva poráží Jokerit 3:0. Domácí ale odpor soupeře zlomili až v závěru. V 55. minutě zvýšil na 2:0 Alexej Cvetkov a dvě sekundy před koncem pečetil skóre střelou do opuštěné branky Lukáš Kašpar. Nutno říci, že Jokerit se dnes hodně trápil v ofenzivě. Hostům scházel důraz a brankář Lazušin tak nemusel řešit mnoho zapeklitých situací.

59:58 Lukáš KAŠPAR - 3:0

59:58
    Dinamo právě vstřelilo branku!
    LUKÁŠ KAŠPAR střílí svůj premiérový gól v dresu Dinama! Z pravého kruhu vypálil zápěstím na prázdnou branku tak prudce, že to zprvu vypadalo, že napálil pouze brankovou konstrukci. Rozhodčí si ale vyžádali konzultaci s videem a to odhalilo, že se kotouč odrazil od vnitřního oblouku. Asistence: Alexej Cvetkov.

59:07
    Peter Regin mířil mezi betony domácího gólmana. Lazušin je srazil včas.

58:55
    Jaakolova rána byla sražena do ochranné sítě. Hosté si berou oddechový čas!

58:26
    Kokarev obloučkem vyhodil. Icing se pískat nebude.

58:00
    Dvě minuty do konce třetí části, branka Jokeritu je prázdná!

57:17
    Domácí nadále kvalitně brání. Finům dělá problém přechod přes útočnou modrou.

56:18
    Domácí jsou hodně blízko vítězství. Jokerit to ale ještě jistě zkusí.

55:02
    Obrovský závar před domácí brankou! Moc nechybělo a Arturs Kulda kotouč dotlačil za brankovou čáru! Černý kus gumy však končí někde pod ležícím domácím gólmanem!
    54:18 Ansel GALIMOV - 2:0

54:18
    Gól ale střílí domácí tým! Cvetkov předložil kotouč na levý kruh ANSELU GALIMOVOVI, který se trefil k bližší tyčce nad rameno Zapolskiho – 2:0. Asistence: Alexej Cvetkov a Martinš Karsums.

54:07
    Do konce třetí třetiny už zbývá jen šest minut. Hosté by potřebovali skórovat.

53:47
    Lazušin si poradil s nahozením od modré čáry. Salminen nemohl dorážet.

52:52
    Matt Robinson podpořil domácí kontr. Před brankou ale netrefil dobře puk.

Martin Augustin

Góly a asistencie: 24. Hietanen (Kašpar, Mironov), 55. A. Galimov (Cvetkov, Karsums), 60. Kašpar (Cvetkov)

Dynamo Moskva: Lazušin – Mironov, Hietanen, Robinson, Kutejkin, Makljukov, Rylov, Volkov – Kašpar, Cvetkov, Karsums – A. Galimov, Gorovikov, Kokarev – Tarasov (C), Fjodorov, Šipov – Kokujov, Rybakov, Sopin – Igumnov.
    Jokerit Helsinki: Zapolski – A. Kulda, Ch. Genoway, Jaakola, Lauridsen, Rissanen, Lajunen – O'Neill, Regin (C), Joensuu – Salminen, Niemi, Mäki – Jormakka, Hishon, Keränen – Anttila, Gymer, Wirtanen – Talaja.

Rozhodca: Bondar, Odinš – Sivov, Otmachov