Paríž – Razgrad 2:2 (kon.) | Bazilej – Arsenal 1:4 (kon.) | D.Kyjev – Besiktas 6:0 (kon.)
Benfica – Neapol 1:2 (kon.) | Barcelona – Mönchengladbach 4:0 (kon.) | Manchester City – Celtic 1:1 (kon.)
Bayern – Atlético Madrid 1:0 (kon.) | Eindhoven – Rostov 0:0 (kon.)
PSV Eindhoven
0:0 (0:0)
FK Rostov
cz Utorok 06.12.2016, 20:45 • PSV Stadion, Eindhoven • Liga majstrov • Skupina D

To je ode mě pro dnešek vše, na shledanou u nějakého dalšího online přenosu! (22:44:08)

Je konec! FK Rostov končí svou premiérovou účast v základní skupině Ligy mistrů na třetím místě, takže se předvede v pohárech i na jaře. Eindhoven potřeboval vyhrát, aby se dostal na třetí příčku, ale domácí zabrali příliš pozdě. PSV hrálo většinu zápasu špatně směrem dopředu, nedokázalo si vytvářet šance a první střelu na bránu si připsalo až 15 minut před koncem. Závěrečný tlak sice přišel, ale branka z toho nebyla, takže se po výsledku 0:0 radují hosté. Nutno říct, že za tento výkon si Eindhoven výhru nezasloužil.

90+6

90+6
    Pět minut nastavení je za námi a Džanajev bude odkopávat od brány Rostovu.

90+5
    Obrana Rostovu nepustila domácí do zakončení a začíná již poslední minuta nastavení.

90+4
    Hosté se ubránili pouze za cenu dalšího rohu a následně opět odvrátili míč do zámezí, takže následuje třetí roh v řadě pro PSV. Do šestnáctky Rostovu se vydal i domácí brankář Zoet!

90+3
    PSV bude zahrávat rohový kop.

90+2
    Hosté vyvezli míč do šestnáctky Eindhovenu, kde se jeden z hráčů ruského týmu dokonce dostal do zakončení, ale slabá přízemní střela Zoeta neohrozila.

90+1
    Nastavuje se pět minut, takže PSV ještě má nějaký čas na vstřelení potřebné branky.

90
    Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Sardar Azmoun, přichází Saied Ezatolahi.

89
    Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Dmitrij Poloz, přichází Alexandr Bucharov.

87
    Žlutou kartu dostává Héctor Moreno (PSV Eindhoven).
    86. Ramseelar měl na kopačce největší šanci domácího týmu.

86
    Obrovská šance domácích! Brankář Džanajev trochu zmatkoval při výběhu z brány, první střelu dokázal zlikvidovat, jenže míč vyrazil přímo k Ramselaarovi, který okamžitě pálil na odkrytou bránu, ale jeho střelu zastavil před čárou obránce Granat.

85
    Hosté teď vyvezli míč až do šestnáctky PSV a ušetřili cenné vteřinky.

83
    Rostov teď výborně brání a nepouští domácí do nebezpečných situací. Čas běží a bezbranková remíza začíná vypadat velmi reálně.

80
    Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Timofej Kalačev, přichází Denis Terentěv.
    79. Siem de Jong se ocitl ve velké šanci, ale nepřekonal Džanajeva.

79
    Po přihrávce z pravé strany pálil ve vápně levačkou z první Siem de Jong, jenže střelu umístil jen do dosahu gólmana, který dokázal míč vyrazit.