Motor ČB – Frýdek-M. 3:1 (kon.) | Benátky n/J – Kadaň 4:2 (kon.) | Litoměřice – Přerov 4:2 (kon.)
Prostějov – Ústí n/L 3:5 (kon.) | Havířov – Most 5:2 (kon.) | Kladno – Třebíč 3:2 (kon.)
Slavia – Jihlava 2:5 (kon.)
AZ Havířov
5:2 (4:1, 1:1, 0:0)
HC Most
cz Streda 07.12.2016, 18:00 • K&K PNEU Aréna, Havířov • Chance Liga (CZ) • 32. kolo

Ode mne je to pro dnešek z Havířova vše, napočtenou u dalších onlajnů. (20:51:49)

Poslední třetina už branku nepřinesla. Havířov tak díky drtivému úvodu poráží Most 5:2 a získává důležité tři body. Svému soupeři odskakuje už na rozdíl 8 bodů. Nutno říct, že výhra AZetu je zasloužená, byť hosté nic nevzdali i v závěru byli nebezpeční.

Konec zápasu

59:25
    Štumpf zavezl puk do hostujícího pásma, hosté se vzápětí osvobozují.

59:03
    Po Hlinkově střele menší potyčka u hostující brány.

58:42
    Vyloučení v týmu HC Most (Daniel Hora – 2 min., nedovolené bránění).

58:22

58:03
    Běží poslední dvě minuty utkání.

57:04
    Řehoř tečoval před Lacem nahození z pravé strany, branku minul o pár centimetrů.

56:28
    Kotala vyhazuje..

56:22
    Vyloučení v týmu AZ Havířov (Martin Lenďák – 2 min., podražení).

56:10
    AZ vytvořil teď ze středního pásma vytvořil nepropustnou zónu.

55:30
    Hosté jsou v posledních minutách zápasu aktivnější, AZ se teď osvobodil jen díky icingu.

55:10
    Vhazování ve středním pásmu.

54:47

54:35
    Díky Kankovi se AZ osvobozuje ze sevření.

54:10
    Havlíčkova střela z levého kruhu proletěla těsně nad brankou Laca.

53:50
    Po přihrávce Hory, střílí nepřesně mimo branku Šefl.

53:30
    Hosté vytvořili přesilovkový zámek.

Tomáš Vlček

Góly a asistencie: 2. Hlinka (Petran), 4. Štumpf (t.s.), 8. Kanko (Maruna), 8. Kalus (Kotala, Haas), 22. Hlinka (Chroboček) – 6. Divíšek (K. Černý), 30. Smolka (Hora)

AZ Havířov: M. Laco (Matoušek) – Holomek, Petran (A), Lenďák, Chroboček, Staněk, D. Seman (C), Dudek – Kalus, Haas (A), Kotala – Gřeš, Hubáček, Štumpf – Maruna, Hlinka, Kanko – Pořízek, Anděl, Bednář.
    HC Most: J. Hübl (Spěšný) – K. Černý, Rulík, Strejček, Šesták, Hora, Šefl – Kubinčák (A), Divíšek (C), Havlíček – Rod, Alinč, Smolka – Mical, Řehoř, R. Veselý – Dufek, Trübenekr.

Rozhodca: Kika – Reich, Měkýš