Leverkusen – Monaco 3:0 (kon.) | Tottenham – CSKA Moskva 3:1 (kon.) | Real Madrid – Dortmund 2:2 (kon.)
Légia Varšava – Lisabon 1:0 (kon.) | Brugge – Kodaň 0:2 (kon.) | Porto – Leicester 5:0 (kon.)
Lyon – Sevilla 0:0 (kon.) | Juventus – D. Záhreb 2:0 (kon.)
Juventus Turín
2:0 (0:0)
Dinamo Záhreb
Streda 07.12.2016, 20:45 • Juventus Stadium, Turín • Liga majstrov • Skupina H

Juventus v druhom polčase už dokázal dôležité šance premeniť. V 52. minúte otvoril skóre Higuaín a na konečných 2:0 pre starú dámu upravil Rugani.
    Juventus si teda upevnil prvú priečku v tabuľke a ide teda z líderskej pozície do osemfinále.
    Záhreb sa so súťažou lúči.

Ďakujeme za pozornosť. (22:36:34)

90+2

90+2
    Dinamo sa ešte v závere pokúša o nejaké skorigovanie tohto výsledku. Juventus je však jedna nedobytná pevnosť.

90+1
    Rozhodcovia nadstavujú len dve minúty. Pravdepodobne majú o tomto zápase jasno.

90
    Paulo Dybala bol voľný na ľavej strane v šestnástke. Dostal aj prihrávku a pálil. Livaković bol pozorný.

88
    Schildenfeld si dal pozor na Dybalu pri vlastnej šestnástke. Tentokrát už sa nenechal nachytať.

87
    Gonzalo Higuaín sa ocitol v dobrej pozícii. Z hranice pokutového územia vypálil, no Livaković bez problémov strelu zastavil.

86
    Striedanie v tíme Dinamo Záhreb: z ihriska odchádza Nikola Moro, prichádza Alexandru Măţel.

85
    Striedanie v tíme Juventus Turín: z ihriska odchádza Mario Mandžukić, prichádza Hernanes.

84
    Cuadrado si spracoval loptu na pravej strane a už ju posúval do šestnástky. Dybala si vytvoril streleckú pozíciu, ale vpálil to len do Schildenfelda.

82
    Dinamo malo rohový kop. Hostia veľa toho nevymysleli. Juventus sa ubránil bezpečne. Na opačnej strane sa k strele dostal Dybala. Spoza vápna mieril však iba do stredu brány.

80
    Striedanie v tíme Juventus Turín: z ihriska odchádza Miralem Pjanić, prichádza Paulo Dybala.

78
    Futbalisti Dinama vzali loptu na svoje kopačky a niečo sa aj pokúšali vytvoriť. Moro prihrávkou do pokutového územia hľadal nabiheajúceho Čoriča, no ten pas už bol taký núdzový ako plánovaný. Dopadlo to preto aj nie veľmi dobre.

77
    Cuadrado utekal za loptou po pravom krídle. Hráč Záhrebu si bol vedomý ťažkej situácie a preto s istotou zasiahol.

74
    Striedanie v tíme Juventus Turín: z ihriska odchádza Claudio Marchisio, prichádza Stefano Sturaro.
    Striedanie v tíme Dinamo Záhreb: z ihriska odchádza El Arbi Hillel Soudani, prichádza Petar Stojanović.
    73. Daniele Rugani (JUV) - 2:0

73
    Juventus Turín dal gól!
    Stará dáma zvyšuje svoje vedenie! Rohový kop pristál na hlavičke DANIELEHO RUGANIHO pri malom vápne a jeho zakončenie skončilo nekompromisne v bráne!

72
    Veľká príležitosť pre Leminu. Lemina si spracoval skvelú prihrávku od Cuadrada. Z hranice pokutového územia smeroval nad bránu!

71
    Asamoahova prihrávka smerom na hranicu pokutového územia bola okamžite odrazená preč.