Ferreira – Moreirense 0:2 (kon.)
FC Paços Ferreira
0:2 (0:1)
Moreirense FC
cz Piatok 20.01.2017, 21:30 • Estádio da Capital do Móvel, Paços de Ferreira (kapacita: 6.452 diváků) • Primeira Liga • 18. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou. (23:25:32)

Moreirense přidalo v druhém poločase jeden gól a po zásluze vítězí nad Pacos Ferreira 0:2. Branky vstřelil Roberto a mladíček Podence. Hosté se bodově dotáhli na svého dnešního soupeře, kdy oba celky mají shodně 17 bodů.

90+4

90+3
    Útočný faul Boatenga na domácího brankáře Defendiho.

90+2
    Micael byl opět v souboji s Welthonem. Tentokrát z toho vylezl jako vítěz.

90+1
    Žlutou kartu dostává Micael (Moreirense FC).

90
    Sudí Mota se rozhodl, že nastaví čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Vhazování pro hosty, kteří kombinují na své vlastní polovině.

88
    Moreirense kontroluje průběh zápasu a naprosto zaslouženě kráčí ke třem bodům.

87
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Nildo Petrolina, přichází Morgado.

86
    Pěkná kombinace domácích končí u Welthona, který si neporadil s míčem a než se stačil zpamatovat, míč už měl v moci Makaridze.

84
    Nevypadá to s ním vůbec dobře.Nejspíš bude muset střídat.

83
    Na zemi leží jeden z hostujících hráčů, tentokrát autor dvou asistencí Nildo Petrolina.

82
    Bruno Santos se pokusil o přihrávku za obránce, jenže pas nebyl přesný. Obránce Rebocho zapnul svůj tryskový pohon a míč v pohodě doběhl.

81
    Osei se sice proháčkoval přes dva hráče, jenže se dostal mimo povolené území. Vhazování pro vedoucí Moreirense.

80
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Roberto, přichází Boateng.

79
    Domácí hráči s přehledem získali míč, jenže se nepokusili o rychlý útok, nýbrž opět o pomalý postupný útok.