Dortmund – Leverkusen 6:2 (kon.) | Mainz – Wolfsburg 1:1 (kon.) | Kolín nad Rýnom – Bayern 0:3 (kon.)
Brémy – Darmstadt 2:0 (kon.) | Hoffenheim – Ingolstadt 5:2 (kon.) | Mönchengladbach – Schalke 4:2 (kon.)
1. FC Kolín nad Rýnom
0:3 (0:1)
Bayern Mníchov
Sobota 04.03.2017, 15:30 • RheinEnergieStadion • Nemecká Bundesliga • 23. kolo
    Kolín 0:3 Bayern

Zápas medzi Kolínom a Bayernom tak končí podľa očakávaní trojbodovým ziskom hostí. Tí sa ujali vedenia v 26. minúte, keď sa presadil po centri Vidala Javi Martinez.

Mnichov nepoľavil ani v druhom polčase, čo sa ukázalo v 49. minúte po presnej strele obrancu Bernata. Na konečných 0:3 ešte upravil skóre striedajúci Ribery, ktorý ťažil z peknej prihrávky Bernata. (17:20:02)

90
    90. Franck Ribéry (BAY) - 0:3

90
    Bayern dal gól!
    Výborná akcia hostí a predsa len ešte jeden gól v sieti Kesslera. Po skvelej práci Thiaga odcentroval z ľavej strany Bernat, ktorý našiel Riberyho a ten parádnym zakončením uzatvára na konečných 0:3.

89
    Do zakončenia sa už predieral Lewandowski. Napokon je však pískaný útočný faul poľského útočníka.

88
    Bayern ma loptu na kopačkách, krátkymi prihrávkami kontroluje hru a Kolín už je bez šance.

86
    Dokonca zápasu ostáva už len päť minút plus nejaké to nadstavenie. Vedenia Bayernu je dvojgólové a tak je veľmi nepravdepodobné, žeby s aktuálnym stavom dokázal Kolín niečo robiť.

84
    Center Thiaga však v úplnej pohode chytil gólman Kessler, ktorý ihneď rozohráva útok svojho celku.

83
    Osako v defenzíve zasiahol Bernata, ktorý padol k zemi a tak je to ďalšia štandartná situácia pre hosťujúci tím.

82
    Striedanie v tíme FC Bayern Mníchov: z ihriska odchádza Kingsley Coman, prichádza Rafinha.

81
    Domáci mali sľubný priamy kop po ktorom sa dostal do koncovky striedajúci Mahor, ktorý hlavou netrafil priestor brány Neuera. Veľká škoda pre Kolín.

80
    Žltú kartu dostáva Juan Bernat (FC Bayern Mníchov).

78
    Modeste a jeho ďalší pokus o nájdenie Osaka. Zasiahol však opäť Martinez, ktorý je dnes jeden z najlepších hráčov na ihrisku.

77
    Ďalšia útočná akcia na ktorej konci bol Lewandowski. Ten napokon aj skóroval ale gól neplatí pre ofsajdové postavenie.