Villarreal – Astana 3:1 (kon.) | Slavia – Tel Aviv 1:0 (kon.) | D.Kyjev – Skenderbeu 3:1 (kon.)
YB Bern – Partizan 1:1 (kon.) | Hoffenheim – Braga 1:2 (kon.) | Başakşehir – Razgrad 0:0 (kon.)
Austria – AC Miláno 1:5 (kon.) | Rijeka – AEK Atény 1:2 (kon.) | Bergamo – Everton 3:0 (kon.)
Limassol – Lyon 1:1 (kon.) | Zlín – Tiraspol 0:0 (kon.) | Kodaň – Lok. Moskva 0:0 (kon.)
Be'er Sheva – Lugano 2:1 (kon.) | FCSB – Plzeň 3:0 (kon.) | CZ Belehrad – Borisov 1:1 (kon.)
Marseille – Konyaspor 1:0 (kon.) | Guimarães – Salzburg 1:1 (kon.) | Zorja Luhansk – Östersunds FK 0:2 (kon.)
Hertha – Bilbao 0:0 (kon.) | Waregem – Nice 1:5 (kon.) | Arnhem – Lazio 2:3 (kon.)
Vardar – Zenit 0:5 (kon.) | Sociedad – Rosenborg 4:0 (kon.) | Arsenal – Kolín nad Rýnom 3:1 (kon.)
Atalanta Bergamo
3:0 (3:0)
Everton FC
Štvrtok 14.09.2017, 19:00Európska liga • Skupina E
    Atalanta 3:0 Everton

Zápas medzi talianskou Atalantou a Evertonom tak skončil v prospech domácich. Tí sa ujali vedenia v 26. minúte, keď sa po rohovom kope presadil Masiello. Následne prišiel druhý gól po perfektnom zakončení kapitána Gomeza. Pred polčasovou prestávkou ešte zvyšoval na konečných 3:0 Cristante.

Vstup do skupinovej fázy teda vyšiel domácim na výbornú. Hostia predviedli hrozivý výkon a tak je prehra viac ako zaslúžená. (20:48:50)

90+3

90+1
    V prvej minúte nadstavenie sa dostal do šance Holgate, ale jeho pokus ľavačkou minul bránu Berišu.

90
    Rozhodca nadstavuje k tomuto zápasu ešte posledné tri minútky.

88
    Sandro pálil z veľkej diaľky, lenže s jeho strelu nemohol mať Beriša žiadny problém.

87
    Gomez s nepresnou prihrávkou na Corneliusa.

86
    Po centrovanej lopte sa dostal do zakončenia Mirallas, jeho hlavička však minula bránku Berišu.

85
    Kurtic skúšal šťastie z hranice šestnástky, lenže jeho strela bola zrazená.

83
    Mirallas hľadal dlhým pasom Sandra, lenže prihrávka prvého menovaného bola príliš dlhá. Lopta tak pre domácich.

82
    Striedanie v tíme Atalanta Bergamo: z ihriska odchádza Bryan Cristante, prichádza Jasmin Kurtić.

81
    Napriek tomu Atalanta opäť pohrozila a to zásluhou Gomeza, jeho center však nenašiel striedajúceho Corneliusa.

80
    Desať minút dokonca stretnutia. O víťazovi je rozhodnuté a tak sa bude zrejme už len dohrávať.

79
    Ďalšia zmena domácich. Odchádza Petagna, ktorého nahradí Cornelius.

78
    Atalanta si v pohode kontroluje svoj náskok a zatiaľ nepripúšťa svojho súpera do žiadnej veľkej príležitosti.

77
    Striedanie v tíme Atalanta Bergamo: z ihriska odchádza Andrea Masiello, prichádza Mattia Caldara.

76
    Posledné striedanie na strane hostí. Odcháza Calvert-Lewin, ktorého nahradí Mirallas

75
    Sigurdsson si urobil priestor na strelu a následne aj vypálil. Jeho pokus bol však zrazený a nasleduje len rohový kop.

74
    Toffes ostáva na zmenu skóre už len niečo cez pätnásť minút. Podarí sa zverencom Ronalda Koemana aspoň znížiť trojgólové manko?